Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
11-01-2012, 02:53 PM
Post: #21
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Jeśli Adamek wygrałby z Povetkinem oddałbym mu całkowity szacunek. Uznałbym wtedy że Tomasz jest w pierwszej "5" bokserów wagi ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 03:01 PM
Post: #22
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Jak wtedy wygladalaby Twoja 5?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 06:51 PM
Post: #23
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Wtrącam się, ale moja 5 by wyglądała:
1. Witalij Kliczko
2. Władimir Kliczko
3. Tomasz Adamek
4. Odlanier Solis
5. Aleksander Powietkin
Solisa wymieniłem, ponieważ przypuszczam, że każdego by pokonał z HW, ale jego na niego jeszcze będzie czas. Powietkin nisko, ponieważ by przegrał. Helenius i Fury niżej, ponieważ pokazali w ostatnich walkach, że jeszcze dużo się muszą nauczyć.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 07:36 PM
Post: #24
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Dla mnie TOP5 heavyweights wygląda następująco.
1. Witalij Kliczko
2. Wladimir Kliczko
3. David Haye
4. Alexander Povetkin
5. Tomasz Adamek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 08:05 PM
Post: #25
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Dobrze, że Ziggy mówi o możliwości walki z Powietkinem. Adamek mówi, że będzie dążył do W. Kliczki. To niech dąży do niego przez Powietkina. Jak nie pokona Powietkina, to nie ma co startować do Kliczki. A taka walka może się dobrze sprzedać zarówno w Polsce, w USA jak i w Rosji.

Ja jednak obawiam się, że Adamek z walki na walkę będzie jednak coraz słabszy. Nie jest młodym bokserem. Nie wiadomo jak ta porażka z Kliczko na niego wpłynie w ringu. Oczywiście chciałbym się mylić, ale możliwe, że poziom z walki z Arreolą może być już nieosiągalny dla Adamka.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 08:47 PM
Post: #26
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@Jerome
Spytales jak wyglądałaby moja "5"
1. Witalij Kliczko
2. Wladimir Kliczko
3. David Haye
4. Alexander Povetkin
5. Tomasz Adamek
Ale jak już podkreśliłem to byłoby tak pod warunkiem, że Tomasz pokonałby Povietkina lub Davida Haye'a
A tak to Tomasz jest daleko od tej "5"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 09:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2012 09:17 PM przez Jerome.)
Post: #27
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Pokonanie Arreoli i Povietkina przez Adamka uwazam, ze byloby wiekszym sukcesem niz pokonanie Chambersa i Chagaeva i porazka z Adamkiem przez Povietkina. Dlaczego w takim razie Alexander PO walce z Adamkiem bylby wyzej?
No chyba, ze mowimy o umiejetnosciach a nie o tym kogo pokonali bo wtedy David Haye z Boninem, Barrettem, Valuevem, Ruizem i Harrisonem + porazka z Wladkiem bylby o wiele nizej.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 10:23 PM
Post: #28
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Dlaczego byłby wyżej?
Czasami jakiś styl nie leży danemu bokserowi, np dajmy na to, że Povetkinowi nie leży styl Adamka i z nim przegrał a z pozostałymi 10-cioma dobrymi bokserami już wygrał natomiast Adamek dajmy na to, że z nimi przegrał. Rozumiesz mnie mniej więcejSmile? Albo chociażby Povetkin mógł wypaść źle tylko w tej walce, mieć kontuzję. Przegrana nie wiosny nie czyni;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 10:30 PM
Post: #29
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
A ja bym chciał walki z Holym!!!!

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 10:32 PM
Post: #30
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
ale teraz to zakreciles...
Adamek bylby wyzej poniewaz pokonalby sredniaka jak Arreola (u Povietkina to Chambers) i nieco wyzsza polke jak Povietkin (u Povietkina Chagaev). Ale ze Povietkin wygral z Chagaevem to znaczy ze Adamek pokonal lepszego. Wiec jakby pokonal 2,5 z czolowki (Arreola, Povietkin i 1/2 Chagaev). Ale jesli mowimy o stylach to wiadomo... Tucker przegral z Tysonem a wygral z Douglasem. Douglas pokona z kolei Tysona. Walka walce nie rowna...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości