Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
09-01-2012, 05:53 PM
Post: #11
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@Crumb

Przeciwnicy są jak najbardziej OK na powrót. Na pewno nie zawalczy z Davidem Haye. W ogóle ta walka to taki ''dream match'' coś jak Pacman vs Floyd. Adamek tak jak twierdzi chce bić się tylko z najlepszymi, ale tak jak wcześniej napisałem na powrót powinien dostać kogoś słabszego, kogoś z listy wyżej. Pulev jest dosyć wolny i jest wysoko w rankingach, ale kopie jak koń mimo to uważam, że Adamek mógłby go spokojnie wypunktować. Są też inne fajne nazwiska. Mam nadzieje, że Adamek nie dostanie kogoś 30 + rankingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2012, 11:29 PM
Post: #12
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
No ale dlaczego ma na przetarcia sobie kogoś wybierać:)? Jak tak będzie sobie wybierał do końca swojej kariery to nic z tego, może co najwyżej czyścic buty pierwszej dziesiątce bokserów w wadze ciężkiej. Jeśli zaś sam chce się w niej znaleźć niech zacznie walczyć z dobrymi bokserami. Z całym szacunkiem do Pana Tomasza oczywiście, jednak ja się nie dam oszukać, nie nabierze mnie na Maddaone i Mcbridów:p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2012, 11:46 PM
Post: #13
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Siergiej Liachowicz (mający tyle lat co Adamek) po ciężkim nokaucie od Heleniusa na kolejnego rywala wybrał Chambersa. W jednym z ostatnich wywiadów powiedział wprost "nigdy nie szukam łatwych walk". I to właśnie odróżnia wojownika i kozaka od zwykłego dorobkiewicza i tchórza. Białorusin zdaje sobie sprawę, że mając 35 lat nie ma już czasu na przetarcia jeslii chce jeszcze coś zwojować. Zresztą prawdziwi kozacy nie potrzebują żadnych przetarć. Lewis dostał KO od Rahmana i bez żadnych przetarć parę miesięcy później odpłacił się tym samym. Kliczko pauzował prawie 4 lata (!!!) i na powrotną walkę wziął od razu ówczesnego mistrza świata Petera i obił go niemiłosiernie. Walki na przetarcie to wymówka tchórzy, słabeuszy i promotorów-kombinatorów. A co do pomyslu drugiej walki Adamka z Gołotą... Cóż, to chyba jeszcze gorsza nekrofilia od planowanego Włodarczyk vs. RJJ, bo Roy jest przynajmniej aktywnym pięściarzem. Adamek widocznie zrozumiał, że już drugiej szansy nie dostanie po tym co pokazał, więc chce dorobić przed emeryturą. Niech dorabia, życzę mu dużej kasy, tylko niech już nie mówi, że zabierze pas Kliczce, to bo już niesmaczne.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-01-2012, 12:27 AM
Post: #14
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Managerze Silnego ;p (fajny nick) - Nic dodać, nic ująć.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-01-2012, 12:39 AM
Post: #15
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@ManagerSilnego
Każdy kto będzie mówił o zawodnikach na przetarcia dla Adamka i każdy kto będzie akceptował jego beznadziejnych przeciwników powinien przeczytać Twój post.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-01-2012, 03:40 PM
Post: #16
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@ManagerSilnego

Szacunek za to co napisałeś. Pierwszy raz się z Tobą w 100 % zgadzam. I można napisać coś mądrego nie obrażając przy okazji fanów i samego Adamka? Wink Jednak Adamek to nie Liakowicz. Sergei ma tyle samo lat co Adamek, ale też był od początku ''ciężkim'' i miał już swoje 5 min na zwojowanie w swojej kategorii i myślę, że on też wie, że po prostu szans z Kliczką już nie ma. Sergey chce się dorobić, po nokaucie z rąk Heleniusa dostał szansę i walczy z kolejnym czołowym pięściarzem. Ja jednak uważam, że ten całkiem dobry bokser rozmienia się na drobne. Adamek w porównaniu do Liakowicza to ciągle ''atrakcyjne'' nazwisko. Skoro samo HBO interesuję się pokazaniem jego rewanżowej walki z Arreolą... Każdy bokser ma swój styl. Adamkowi najwidoczniej potrzeba walki na przetarcie zanim podejmie się poważniejsze wyzwanie. Nie porównuj Lewisa do Adamka bo to dwie różne epoki bokserskie. Wiadomo, że kiedyś najlepszy walczył z najlepszym. Teraz są inne czasy. Arreola po laniu z rąk Adamka i Witalija dalej obija słabeuszy a mimo to mogę się założyć, że znowu zawalczy o tytuł jeszcze w tym roku. Cały ten boks to kasa kasa kasa szopka w stylu ''Wrestlingu''. Myślę, że się mylisz tylko co do tego, że Adamek nie dostanie kolejnej szansy o tytuł. O tuż jeżeli wygra walkę z Arreolą co jest bardzo prawdopodobne od ręki dostanie walkę o tytuł z Władimirem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-01-2012, 08:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2012 08:17 PM przez lubieznyzenon.)
Post: #17
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(08-01-2012 12:23 PM)AdamekFightPL napisał(a):  1. Kubrat Pulev
2. Franklin Lawrence
3. Evander Holyfield
4. Samuel Peter
5. Monte Barett
6. Maurice Harris
7. Sam Sexton
8. Cedric Boswell
9. Juan Carlos Gomez
10. Manuel Charr

Jeśli ktoś z tej dziesiątki, to jedynie Harris albo Barett. Charr nie ma po co wyjść do Adamka, a reszta albo zbyt niebezpieczna albo na fali wnoszącej - czyli też właściwie zbyt niebezpieczna. A Sam Sexton anonimowy.

Im bliżej walki tym bardziej wydaje mi się, że zobaczymy w ringu Gołotę albo innego dinozaura boksu po powrocie.
I jeszcze kolejna opcja - jakiś przeciętniak/journeyman, niegodny swoimi dokonaniami walki z Adamkiem w tym momencie jego kariery.

Za to na lato szykuje się rewanż z Arreolą, Amerykańscy latynosi będą uradowani, Polacy pewnie też, walka dwóch prawdopodobnie najbardziej przereklamowanych pięściarzy wagi ciężkiej się dobrze sprzeda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-01-2012, 09:42 PM
Post: #18
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@AdamekFightPL
Tyle, że Arreola w walce z Vitalijem cokolwiek pokazał a Adamek nie pokazał NIC. Naprawdę nie opłacałaby im się kolejna walka z Adamkiem, mówili to już w wywiadach, że nie bedzie mial kolejnej szansy. Dziwi Cię to?
Chodzą ściemy że Adamek pokazał serce - jest to nieprawda. Nie pokazał nic. Mówią tak bo co mają mówić? jakąś zaletę Adamka w walce z Kliczką trzeba było znaleźć - padło na serce. Jest to moje zdanie. Rewanżu z Adamkiem nie będą chcieli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 12:38 PM
Post: #19
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Wracając już do głównego tematu, czyli marcowego przeciwnika Tomasza Adamka stwierdzam, że jestem w stanie zaakceptować jakiegoś buma, nawet gdyby to był Gołota lub McBride pod warunkiem, że Tomasz tego buma znokautuje a jego następnym przeciwnikiem będzie Chris Arreola lub Alexander Povietkin. Ziggy mówił coś ostatnio o Povietkinie dlatego go tu umieszczam. Trudno, Tomek chce leszcza dla rekordu to niech ma ale następnego już nie zaakceptuje. To będzie niesmaczny żart. Czekam na ogłoszenie przeciwnika. Mam nadzieję, że nie będę zawiedziony.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 01:48 PM
Post: #20
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(11-01-2012 12:38 PM)Jerome napisał(a):  Wracając już do głównego tematu, czyli marcowego przeciwnika Tomasza Adamka stwierdzam, że jestem w stanie zaakceptować jakiegoś buma, nawet gdyby to był Gołota lub McBride pod warunkiem, że Tomasz tego buma znokautuje a jego następnym przeciwnikiem będzie Chris Arreola lub Alexander Povietkin. Ziggy mówił coś ostatnio o Povietkinie dlatego go tu umieszczam. Trudno, Tomek chce leszcza dla rekordu to niech ma ale następnego już nie zaakceptuje. To będzie niesmaczny żart. Czekam na ogłoszenie przeciwnika. Mam nadzieję, że nie będę zawiedziony.

Dokładnie. Walka z Povetkinem to było by coś pięknego. Walka z Arreolą to odgrzewany kotlet. Wolałbym zobaczyć Adamka z Povetkinem o ten pas WBA. Później ew. walka z Arreolą i ostatnia walka z Władimirem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości