Ankieta: Kto zostanie zunifikowanym mistrzem?
Hopkins nokaut
Hopkins decyzja
Remis
Shumenov nokaut
Shumenov decyzja
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Shumenov
19-04-2014, 11:39 PM
Post: #41
RE: Hopkins vs Shumenov
BESTIA
All in ;D
Chce zrobić @Sander'a bez mydła i strącić go z tronu WB :)No a jak się nie uda no to cóz żyje się dalej:.(
Ale żeby nie siać offtopu napisze że Hopek to wygra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 12:35 AM
Post: #42
RE: Hopkins vs Shumenov
Szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia niż Hopkins na punkty.
Pewnie kolejną nockę bym zarwał, jakbym mógł to oglądać, ale przynajmniej się wyśpię Smile Emocji jednak zazdroszczę Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 03:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014 04:09 AM przez Krzych.)
Post: #43
RE: Hopkins vs Shumenov
Tu są spoko streamy, #3 najlepszy

Wooooooow... Ale występ Portera. Nie dość, że był lepszy nawet w ciosach prostych to jeszcze dosłownie zmiażdżył Maglignaggiego w półdystansie. Porter to taki lepszy technicznie, szybszy i co najważniejsze o wiele silniejszy pod względem ciosu Bradley. No jak tak dalej pójdzie to wyrośnie na poważnego kandydata do Floyda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 05:24 AM
Post: #44
RE: Hopkins vs Shumenov
Co to był za werdykt?! Ja mam 118-109 i taka punktacja jeszcze faworyzuje Shumenova bo dałem mu pierwszą rundę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 05:27 AM
Post: #45
RE: Hopkins vs Shumenov
Dalem dla Szumenowa tylko 1 i 2 runde, dodatkowo 10 na remis. 116 wydaje mi sie najmniejszym wymiarem kary. Ten pajac co punktowal dla Kazacha to chyba musial byc Borat-skandal!

B-Hop to jest jednak klasa sama w sobie, ewenement!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 05:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014 06:17 AM przez Krzych.)
Post: #46
RE: Hopkins vs Shumenov
Ale jakim cudem można to wypunktować 114-113 dla Shumenova?! To jest jeszcze gorsza punktacja niż wynik Pacquiao-Marquez III. Tam były chociaż 4 wyrównane rundy, a tutaj max dwie a reszta to zwykła deklasacja, jak tu znaleźć tyle rund dla Shumenova ja się pytam? Z wyniku 116-111 Hopkins nie da się wytłumaczyć i go obronić bo jest za niski a gdzie tu 114-113 Shumenov?! Nie wiem o co tu chodzi, przecież to nawet nie jest możliwe żeby tak wypunktować nawet będąc rodzicem Beibuta....

Nastała jakaś moda na SD czy MD. Takie deklasacje jak Floyd-Canelo czy Hopkins-Shumenov teraz lecą przez SD albo MD i wyglądają na papierze jak bardzo wyrównane walki. Jeżeli ktoś wygrywa do zera i nie może czuć się bezpiecznie to jak mają się czuć zawodnicy, który wygrali swoje walki np. 7-5? Nie mogą być pewni czy czasem nie będzie tak, że wygrywając 7-5 przegrają na kartach sędziowskich np 9-3. Kwalifikacje sędziów raczej nie maleją bo to są zazwyczaj bardzo znani sędziowie z kilkunastoletnim doświadczeniem i kilkudziesięcioma wypunktowanymi walkami mistrzowskimi na koncie , chyba korupcja się szerzy i już teraz każdy może przekupić sędziego, nie tylko ci najbardziej wpływowi. Poza frustracją kibiców taki sędzia nie ponosi żadnych formalnych konsekwencji co jest po prostu oficjalnym przyzwoleniem na tego typu zachowania. Dopóki takie werdykty jak Rios-Abril, Pacquiao-Marquez III, Pacquiao-Bradley, Floyd-Canelo czy Hopkins-Shumenov będą przepuszczane bez jakichkolwiek konsekwencji dla skorumpowanych lub też niekompetentnych sędziów to takie punktacje jak dzisiejsza 114-113 dla Shumenova będą zdarzały się na każdej gali i boks straci sens, bo zwycięzcy zaczną przegrywać a przegrani wygrywać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 09:39 AM
Post: #47
RE: Hopkins vs Shumenov
Waga półciężka taka żałosna że 50 latek biję młodych czy taki fenomen?

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 09:40 AM
Post: #48
RE: Hopkins vs Shumenov
O Quilinie nawet szkoda gadać, wygrał pewnie ale na dechy Konecnego nie rzucił. Walka bez historii.

Porter, och Porter. Lubię Malinaggiego i szkoda mi, że tak skończył. Podobno jest dobrym komentatorem na Showtime, więc niech tam sobie pracuje, choć jeszcze jedną jego walką się nie zdziwię. Porter to powinien mieć ksywkę tajfun/huragan albo po prostu stamina, bo walczyć w takim stylu... mam tylko nadzieję, że chłopak nie wystrzela się fizjologicznie przez 3-4 najbliższe lata i da jeszcze kilkanaście świetnych walk. Fajnie, że wygrał Smile

A Hopkins to jest przemistrz, a Shumenov to jest przedziad. Nie ma tu też za wiele co pisać, prócz synonimów "Hopkins jest jedyny w swoim rodzaju" i "Shumenov to poziom Karo Murata".

"Dam kibicom wspaniałą walkę" - tiaaaa... jedyne co masz wspaniałe to imię, Beibucie.

Co do punktacji - no skandal i zbrodnia, przy punktowaniu tej walki dla Shumenova to Canelo vs Money 114:114 wygląda całkiem normalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 11:54 AM
Post: #49
RE: Hopkins vs Shumenov
Hopkins to fenomen i już jest całkowicie spełnionym sportowcem.

Dzisiaj dał pokaz i w tym wieku nadal jest mistrzem nic tylko bić brawa.

Jeden sędzia do odstrzału po tej walce !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 01:03 PM
Post: #50
RE: Hopkins vs Shumenov
HahahaBig Grin Boxrec rządzi. Hopkins zunifikował tytuły więc stracił punkty i spadł za Stevensona. Genialne!Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości