Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Hopkins vs Shumenov
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: hopkins-shumenov%20(9).jpg]

19 Kwietnia na gali w Waszyngtonie zmierzy się 49 letni mistrz IBF Bernard Hopkins z mistrzem WBA Beibutem Shumenovem.

Oprócz tego zapowiedzianie walki to :

Peter Quillin vs Lukas Konecny o pas WBO wagi średniej
Shawn Porter vs Paul Malinaggi o pas IBF wagi półśrednie.












[Obrazek: 041914.png]
Dobra walka (dla fanow Hopkinsa Big Grin), historyczny moment w boksie + swietny undercard.

W sumie walka wieczoru najmniej mnie grzeje: dawno wg mnie Hopkins nie byl tak wyraznym faworytem. Szumenova widzialem w dwoch walkach i dla mnie nie wyglada grozniej od takiego Murata. Gdyby nie pas WBAto bylaby to kolejna pewna obrona pasa Hopkinsa.

Zaznaczylem w ankiecie wygrana Kata na punkty, choc on sam rozpamietuje fakt, ze ostatnio wygral w ten sposob z Oscarem i chcialby polozyc przeciwnika. Mam tylko nadzieje ze sie nie podpali i nie bedzie szukal nokautu za wszelka cene Tongue

To oczywiscie zart, predzej Floyd sie podpali w ringu niz Bernard.
Hopkins-Shumenov.
Jezeli B-Hop, wniesie do ringu dyspozycje jak chociazby z Muratem, to powinien sobie spokojnie poradzic. Mimo wyjatkowsci Bernarda, to w takim wieku, nic juz nie jest pewne, zwlaszcza gdy mowimy o walce bokserskiej. Po wazeniu podam ostateczny typ.

Quillin-Konecny.
Quillin! Spodziewam sie pierwszej porazki Czecha przed czasem.

Porter-Maliganggi.
Uwazam, ze Shawn zniszczy Malignaggiego. Szanuje bardzo Pauliego, kilka razy mnie zaskoczyl swoja postawa w ringu, ale wydaje mi sie, ze nawet mimo doswiadczenia, duzych umiejetnosci, i wysokiego ringowego IQ, Porter, ze swoim stylem zrobi mu pieklo w ringu.
Hopkins-Shumenov.
Spodziewam się równej walki z wynikiem mogącym pójść w obie strony.
Quillin-Konecny
Quillin przed czasem.
Porter-Maliganggi.
Porter przez wysokie UD
Bardzo dobra gala. O Hopkinsie chyba nic nie trzeba mówić, Quillin na tle wpół skończonego Konecnego na pewno będzie lśnił i zobaczymy efektowny popis, a Porter-Malignaggi to bardzo ciekawy match. Super gala, 3 walki o pasy w tym unifikacja... Czego chcieć więcej? W dodatku już tylko miesiąc pozostał do gali.

Wooow, co za szaleniec w tej ankiecie zaznaczył wygraną Szumenova przed czasem? OoBig Grin
Świetna gala się szykuje.
Moje typy (na razie)
Hopkins PTS
Quillin PTS
Porter TKO
Taka gala a tak sie rozpisujecie, ze hej Tongue

Malinaggi raczej nie da sobie rady, moze uszczknac 2-3 rundy ale raczej zostanie zdominowany. Teoretycznie Showtime powinien sie wystrzelac po jakims czasie, gdy Paulie bedzie go unikal - tyle ze Shawn ma chyba najwiecej staminy w tym przedziale wagowym.
Porter go po prostu zajedzie i zameczy, moze nawet znokautuje.
Tak sobie pomyslalem ze chetnie bym obejrzal walke Porter -JMM Big Grin


Quilin powinien to wygrac, choc spodziewam sie dobrej walki w dobrym tempie. Moze jakies TKO pod koniec walki?
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Portera tracącego siły po tym co zobaczyłem w walce z Alexandrem. 12 rund chaosu, mocnych ciosów latających w powietrze, 1000 klinczów i szarpanin... A on nic, szturm przez 12 rund a po zakończeniu gotowy na kolejne 12... Trudno już o walkę, która mogłaby być bardziej wymagająca kondycyjnie niż ta z Alexandrem. To właśnie zgubi Pauliego, Porter nie przestanie nacierać a Maliganngi nie ma wystarczającego skilla, żeby cały czas neutralizować te ataki. Pierwsze rundy może by przetrwał ale szturmu 12 rundowego nie zniesie na pewno.
Gogolius
Rozpiszę się bardziej jak będzie bliżej gali. Pooglądamy treningi, ocenimy formę i.powie siè co§ więcej.
Nie widzę w tym pojedynku Szumenowa. Nie ma argumentów na B-Hopa, który jakoś nie chce stracić formy Big Grin Podejrzewam, że przebieg będzie bliźniaczy do walki z Karo Muratem, czyli spokojne zwycięstwo przez decyzję. Liczę jednak na kilka efektownych myczków w wykonaniu Dziadka.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie