Ankieta: Kto zostanie zunifikowanym mistrzem?
Hopkins nokaut
Hopkins decyzja
Remis
Shumenov nokaut
Shumenov decyzja
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Shumenov
18-04-2014, 06:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2014 06:22 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #21
RE: Hopkins vs Shumenov




Shumenov już nie był dzisiaj taki spokojny bo dziadek go zdenerwował gadaniem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 07:41 PM
Post: #22
RE: Hopkins vs Shumenov
Kurde, im bliżej do walki tym bardziej czuję powtórkę z walki z Pavlikiem. Shumenov to się rozpłacze przed 12-tą rundą na myśl jaki jest słaby i jak mu daleko do mistrza.

Co do "dopadnięcia wieku" - myślę, że Bernard to chyba jedyny zawodnik, który szczerze traktuje siebie i swoje ciało -> jak coś zacznie szwankować to zrezygnuje. Nie spodziewam się czegoś takiego po nikim innym, nawet tak doświadczonych zawodnikach jak Floyd czy Manny, ale po nim owszem.

Historia będzie napisana na naszych oczach, a ja się zastanawiam czy ktokolwiek kiedykolwiek po unifikacji Hopkinsa w półciężkiej, nie wrzuci go do top10 p4p all of time...

Hopkins bardzo wysoko na punkty, taki mój typ po ważeniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 10:12 PM
Post: #23
RE: Hopkins vs Shumenov
Niby Hopkins faworyt, a jednak blisko 50 na karku daje jakas nutke niewiadomej. Stawiam jednak na Hopkinsa. On obok Tysona, to jeden z tych dzieki ktorym zainteresowalem sie boksem.

Gogolius
Ja juz dzisiaj mialbym najprawdopodobniej B-Hopa w top 10 all time.Wink Musialbym to wszystko dobrze przemyslec, ale nie wykluczam takiego wyroznienia dla Bernarda.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 11:03 PM
Post: #24
RE: Hopkins vs Shumenov
Mam coraz potężniejsze wrażenie, że ta walka przekroczy wszelkie oczekiwania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 07:04 AM
Post: #25
RE: Hopkins vs Shumenov
Należy się spodziewać grzmotów i wielkiego boksu - w końcu unifikacja.

W WB nie odważyłem się postawić na Hopka, w tym wieku to jest już duża zagadka. Choć to wygrana Beibuta będzie dla mnie zaskoczeniem Smile

Na dobre widowisko liczę również w walce Portera z Paulie'm (to imię zawsze kojarzy mi się z jedną z postaci z gry Mafia Big Grin ). I szkoda tylko, że walki te obejrzę najwcześniej w poniedziałek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 08:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2014 08:12 AM przez Krzych.)
Post: #26
RE: Hopkins vs Shumenov
Mogliby dawać jakieś szczegółowe rozpiski z godzinami walk to bym wiedział kiedy wstać. Bo różnie to bywa, czasem walka wieczoru zaczyna się przed 5 a czasem o 6. Chce się załapać na Porter-Malignaggi i Hopkins-Shumenov i teraz nie wiem, czy muszę wstawać o 4 czy może 5 wystarczy... A to jest jednak różnica. Wstawianie o 5 to nic takiego nadzwyczajnego jak się normalnie wstaje o 6 ale o 4 to już trochę tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 11:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2014 11:40 AM przez Krzych.)
Post: #27
RE: Hopkins vs Shumenov
Wawrzyka i Bińkowskiego transmitują na otwartym kanale a gali z trzema walkami o mistrzostwo świata w tym jedną unifikacją nie transmitują w ogóle. Polska!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 11:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2014 11:55 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #28
RE: Hopkins vs Shumenov
Ja i tak preferuję komentatorów Showtime, którzy biją naszych na łeb.






Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 01:29 PM
Post: #29
RE: Hopkins vs Shumenov
Masz już jakiegoś streama Showtime wyhaczonego na dzisiaj?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 01:31 PM
Post: #30
RE: Hopkins vs Shumenov
Krzychu
Jak nic nie ogarniesz to przypomnij sie wieczorkiem to Ci zarzuce stream.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości