Ankieta: Kto zostanie zunifikowanym mistrzem?
Hopkins nokaut
Hopkins decyzja
Remis
Shumenov nokaut
Shumenov decyzja
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Shumenov
18-03-2014, 06:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2014 06:34 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #11
RE: Hopkins vs Shumenov


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 03:22 PM
Post: #12
RE: Hopkins vs Shumenov
Zwyciezca może być tylko jedenk – Hopkins. Uwielbiam tego typa. Big Grin Mogę postawić 3 Goolmany za zwycięstwem przez nokaut.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 02:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 02:20 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #13
RE: Hopkins vs Shumenov


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2014, 07:32 PM
Post: #14
RE: Hopkins vs Shumenov
Już niedaleko do gali. Tak się robi gale - unifikacja i kolejny rekord Hopkinsa, ultra ciekawa walka Porter vs Malignaggi i pseudo obrona Quillina żeby był też jakiś dobry nokaut. Trzy walki o mistrzostwo świata, w tym unifikacja, jedna walka na szczycie i jedno jednostronne lanie. Tak się robi gale bokserskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 03:28 PM
Post: #15
RE: Hopkins vs Shumenov
Jedyne co mnie martwi to brak transmisji w polskiej tv. Ogólnie ostatnio jakaś lipa z galami Golden Boy Promotions. OS miał kiedyś prawa i pokazywał prawie każdą galę, nie wiem czy im się skończyły te prawa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 03:57 PM
Post: #16
RE: Hopkins vs Shumenov
Niby najprawdopodobniejsze jest zwycięstwo B-Hopa na pkt. Coś mi jednak mówi, że Szumenov sprawi niespodziankę. Może wiek w końcu dopadnie Hopkinsa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 05:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2014 05:03 PM przez Krzych.)
Post: #17
RE: Hopkins vs Shumenov
Ja wierzę w to, że Shumenov da bardzo dobrą walkę i będzie walczył do końca swoich sił ale w jego zwycięstwo już raczej nie. Chciałbym też wierzyć w transmisję w polskiej telewizji ale jakoś się na to nie zanosi.... Wstyd i hańba dosłownie, brak słów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 06:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2014 06:39 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #18
RE: Hopkins vs Shumenov
https://www.youtube.com/watch?v=NBF6D3OtAxs#t=194





HL Kazacha.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 07:42 PM
Post: #19
RE: Hopkins vs Shumenov
Shumenov jest niedoceniany. Przecież ten człowiek ma Dopiero 15 walk na koncie, po 8 walkach stoczył już dwa boje kimś takim jak Campillo. Do tego bardzo przyjemnie się go ogląda. To jest bardzo ciekawy zawodnik. O ile z Hopkinsem raczej nie wygra to on już nawet samym uczestnictwem w takim pojedynku i walce wieczoru takiej gali jest już wygrany. Porażka czy nie, zyska rozgłos i kwestią czasu będzie dla niego kolejna duża walka. Nie wierzę, że zostanie tak zdominowany żeby w ogóle zniknąć ze sceny. On się będzie bił do upadłego. To będzie o wiele lepsza walka niż wielu przypuszcza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 10:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2014 10:27 AM przez Tar-Ellendil.)
Post: #20
RE: Hopkins vs Shumenov



https://www.youtube.com/watch?v=LY8F7NQzMSs#t=35






Ciekawe czy Stevensonowi też zabierze tak pasy. I nie wiem jakim cudem on chce walczyć na Floyda jak to jest 173 vs 188 i 20 kg mniej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości