Ankieta: Kto zostanie zunifikowanym mistrzem?
Hopkins nokaut
Hopkins decyzja
Remis
Shumenov nokaut
Shumenov decyzja
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Shumenov
19-04-2014, 01:42 PM
Post: #31
RE: Hopkins vs Shumenov
Na pewno ogarnę ale tak się pytam tylko czy ktoś już ma jakiś sprawdzony w dobrej jakości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 01:45 PM
Post: #32
RE: Hopkins vs Shumenov
Szumenov wystrzeli cepem zza dupy i wygra przez KO pod koniec walki. (takie życzenie na święta)

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 01:51 PM
Post: #33
RE: Hopkins vs Shumenov
http://www.feed2all.eu/watch/255157/1/wa...menov.html

ja startuję na tym, tydzień temu leciała tu gala HBO i byłem zadowolony ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 03:25 PM
Post: #34
RE: Hopkins vs Shumenov
Duży minus, że żadna polska TV tego nie pokazuje. Orange nie przedłużyło chyba umowy i stąd ten problem. Szkoda.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 03:28 PM
Post: #35
RE: Hopkins vs Shumenov
Orange chyba też już nie pokazuje UFC z tego co słyszałem. Nieźle dali ciała jeżeli chodzi o sporty walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 04:50 PM
Post: #36
RE: Hopkins vs Shumenov
Paulie to mój ulubiony komentator obecnie i mam nadzieję, że wyjdzie z walki z Porterem bez szwanku i zasiądzie do stolika przy walce B-hopa Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 07:10 PM
Post: #37
RE: Hopkins vs Shumenov
Sporo te prawa kosztują. Zwykle podpisuje się je na kilka lat, stąd finanse muszą na to być.

Nie tylko sporty walki. Orange nie przedłużyło kontraktu na prawa do pokazywania ligi portugalskiej, motywując to słabą oglądalnością. Nie wiem jak tam z UFC, ale nie sądzę, by taka gala w nocy dobrze się sprzedała (czyt. frekwencja).

Mam ogromną nadzieję, że coś podpiszą, ale dużo się mówi o telewizjach sportowych w Polsce, to ciężki biznes. W tej chwili w dobie coraz to większej konkurencji, bardzo ciężko się im utrzymać. Prawa telewizyjne to wydatek. Kiedyś czytałem o cenie, jaką TV musiałyby wyłożyć, by transmitować marny mecz towarzyski naszych "orłów" chyba w Abu Dabi. Złapałem się za głowę, że to aż tyle kosztuje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 07:41 PM
Post: #38
RE: Hopkins vs Shumenov
Mimo iż traktuję Hopkinsa jako nr 3 w kat. półciężkiej za Kowaliewem i Stevensonem to wydaje mi się że z Szumenowem powinien sobie poradzić. Jeśli będzie w takiej formie jak ostatnio z Muratem to wygra.
Co do reszty walk to Quillin powinien wygrać bez problemu, natomiast najciekawsza walka tej gali to wg mnie Porter - Malignaggi. Stawiam na Shawna choć Pauliego nigdy nie można lekceważyć.
Zna ktoś w miarę dokładne godziny tych walk?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 11:14 PM
Post: #39
RE: Hopkins vs Shumenov
Kurcze czym bliżej walki tym bardziej martwie się o Kata i mój wirtualny hajs :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 11:17 PM
Post: #40
RE: Hopkins vs Shumenov
Joker oj sporo postawiłeś...Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości