Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
16-03-2014, 12:28 PM
Post: #261
RE: Adamek - Głazkow
Punktacja (live):

Głazkow - Adamek
1. 9-10*
2. 10-9
3. 10-9
4. 10-9
5. 10-9
6. 10-9
7. 10-9*
8. 10-9
9. 10-9
10. 9-10
11. 10-9*
12. 9-10
---
117-111
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 12:55 PM
Post: #262
RE: Adamek - Głazkow
Gruby Solis, to takiego Adamka jak ten wczoraj, to robi niemal do zera... Jennings, to by go chyba nawet znokautowal, a Kliczk, zabil. Nie sadzilem, ze Tomasz tak moze mi poprawic humor na cala niedziele.

Redd
Pierwsze 7 rund, mam tak jak Ty, poza runda 2. Dzisiaj dokoncze potyczke, to dorzuce karte. Brawa, za wytypowanie wyniku, jak i przebiegu.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 01:16 PM
Post: #263
RE: Adamek - Głazkow
Myślę że Pindera częściowo się asekuruje przed wałkiem siejąc takie herezje.Tak czy siak, komentator z niego z koziej dupy,odkąd jestem w Polsce mam ochotę dźwięk wyłączać żeby komentatorów nie słuchać,ale bez dźwięku oglądać trudno.
Trochę nie rozumiem jak to sobie wszyscy teraz bo trenerze Adamka ujeżdżają,kozła ofiarnego sobie fani od dłuższej chwili znaleźli. Jedyne co można zarzucać to brak charyzmy i to że w trakcie walki kładzie lachę na wszystko,planu b nie ma...Kiedyś widziałem ich sparing z Bloodworthem w jeansach,też mi się to nie podobało,pokazówka czy nie pokazówka ale dres mógł jakiś ubrać. Ale Adamka na pewno nie popsuł,skoro ważył ponad 100 kg. przed walkami to widocznie było to najlepsze,gość ma profesjonalistów w sztabie i oni lepiej wiedzą niż my.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 02:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2014 02:19 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #264
RE: Adamek - Głazkow
Nie wiem dlaczego ale od momentu gdy zaczęło się studio w polsacie wszystko wskazywało że Adamek przegra. Zbyt spokojny przeciwnik i nazbyt pewny siebie jak w jakims letargu Adamek. To była nienaturalna atmosfera. Potem gdy wchodził do ringu wyglądał na 50 lat, tak jakby to o czym zawsze mówi Adamek - zamysł boży wobec jego osoby miał już się dopełnić (jeżeli chodzi o karierę bokserską). Zadziwiająco szybko spuchnięte oko, nawet w Kliczką tak nie miał i niesamowicie skuteczny Ukrainiec przejmujący najlepszą broń Polaka czyli lewe proste. Od 2005 r. nie opuściłem żadnej walki Adamka, wczorajsza przegrana na spokojnie. Odchodzi najlepszy polski pięściarz w historii napewno zawodowego boksu a i pierwsza 5 w ogóle. Nie będzie już takiego sportowca, tak poukładanego, tak skutecznego, grającego na wszystkich polach fair. Tak pięknie technicznie boksującego. Wczoraj pomyślałem o tym samym co napisał Borek na twiterze, 12 runda jako podsumowanie postaci ringowej Tomka czyli Wiara, Serce, Charakter. Dobrze w życiu jest mieć idola gdy się dorasta. Dziękuje Tomek za wszystko co zrobiłeś na ringu i poza nim. Ludzi docenia się dopiero gdy odchodzą, wtedy widzimy jak byli potrzebni. Gdy Adamek oficjalnie zakończy karierę dopiero zaczniemy doceniać jakim darem dla Polaków była jego postać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 02:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2014 02:52 PM przez Sander.)
Post: #265
RE: Adamek - Głazkow
Cóż, Tomasz został okrutnie zbity i sprowadzony na ziemię...
Powiem Wam , że jak czytam, że niektórzy dają Tomkowi 4 rundy to jestem w dużym szoku - 3 rundy dla Polaka to absolutny max. Sam zapisałem mu dwie odsłony.

Glazkov był zdecydowanie lepszy - silniejszy fizycznie, szybszy, precyzyjniejszy i kapitalnie bił lewym prostym którym Tomasza wręcz katował. Polak nie miał tu nic do powiedzenia. Brak obrony, brak szybkości, balansu, pracy nóg - Tomek był statycznym celem.

Czas wracać na jakieś dwie walki w Polsce za dobre pieniądze i przejść na zasłużoną emeryturę.

Komentarz Pindery i punktacja Floresa - lepiej przemilczeć. Jak ja słyszę w okolicach 8 rundy, że walka w granicach remisu to ne wiem co powiedzieć Confused

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:15 PM
Post: #266
RE: Adamek - Głazkow
Macie jakiś dobry link z dobrą jakością? Chce to na spokojnie obejrzeć w lepszej jakości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:17 PM
Post: #267
RE: Adamek - Głazkow
Miałem 118-110 dla Głazkowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:28 PM
Post: #268
RE: Adamek - Głazkow
(16-03-2014 03:15 PM)Krzych napisał(a):  Macie jakiś dobry link z dobrą jakością? Chce to na spokojnie obejrzeć w lepszej jakości.

http://egofiles.com/ZhGZXAtHrlADfsIP/Ada...TROD4T.avi
http://rapidgator.net/file/758c189703ec3...T.avi.html

pobierz sobie na slow speed za darmo,chyba lepsze to niż oglądanie przez neta...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:30 PM
Post: #269
RE: Adamek - Głazkow
@BMH
Dzięki, ale przyznam się że dawno tak nie rozpracowywałem zawodnika przed walką. Obejrzałem wszystkie dostępne pojedynki Głazkowa i zobaczyłem, że posiada on podobne atuty co Adamek, ale jest młodszy, trochę większy i lepszy technicznie. Wielu ludzi w Polskim boks-necie skreślało definitywnie Ukrainca w starciu z Tomkiem. Myślę, że wzięło się to z dwóch pojedynków, które trochę zamazały prawdziwe umiejętności "Cara". Pierwsza to z świetnie przygotowanym i zmotywowanym Scottem, gdzie mało doświadczony Ukrainiec musiał dać sobie radę z bardzo niewygodnym rywalem. Druga - z Wilsonem, gdzie Głazkow wypadł tak sobie, jednak biorąc pod uwagę to, że "Car" mógł trochę odpuścić mentalnie tę walkę, a Amerykanin okazał się nietypowym rywalem jak na standardy HW, to nie było to niczym zaskakującym. W innych pojedynkach, z solidnymi testerami jak Olokun, Bachtow, Airich to Głazkow wypadał bardzo dobrze, nie dając im żadnych szans. Adamek nie był niewygodnym i śliskim Scottem, aby zniwelować atuty Głazkowa. Styl Tomasza wręcz pasował Ukraińcowi.

@Calaf
Zgodzę się co do Pindery. W walce z Cunninghamem zrobił dokładnie to samo - najpierw mocno obawiał się o wynik, a później stwierdził, że Adamek w sumie zasłużenie zwyciężył.

Myślę, że trochę zbyt surowo podchodzisz do krytyki Bloodwortha. On wprowadził do boksu Adamka pewne pozytywne elementy w obronie, dzięki czemu nie był już tak sztywny jak za Gmitruka. Tomasz oczywiście nie stał się nagle drugim Whittakerem, ale nie blokował twarzą już tyle ciosów co wcześniej (wyobraża sobie ktoś walkę z Arreolą, w której Tomek byłby tak sztywny jak np z Briggsem?). Myślę, że krytyka planu taktycznego nakreślonego przez Bloodwortha jest słuszna - jego zawodnik przegrywał z kretesem, a Roger był spokojny jakby to Adamek prowadził pojedynek. Brak planu B na walkę, która zapowiada się na trudną to strzał prosto w kolano.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:39 PM
Post: #270
RE: Adamek - Głazkow
@Calaf

Dzięki za linki, ale 80 kb/s... Godzina na pobranie 550 mega. Mój pierwszy internet był już szybszyBig Grin Mam nadzieję, że to nie jest taka jakość na youtube gdzie widać, że są zawodnicy ale co robią to już tak niekoniecznie...Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości