Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
A więc nasz dzielny Góral zmierzy się w najbliższym pojedynku ze swoim ostatnim sparringpartnerem. Przypomnijmy, że w tym roku Głazkow dostał od sędziów niezasłużony remis z Malikiem Scottem, a potem znokautował jakiegoś anonima spoza Top100. Głazkow jest w miarę znanym bokserem, ale jak się on ma do zapowiedzi "wielkiej walki jesienią" sprzed kilku miesięcy?
Mnie to absolutnie nie przekonuje. Równie dobrze Adamek mógłby z Zimnochem zawalczyć. Głazkow bił się do tej pory co najwyżej ze średniakami i dla mnie średniakiem jest. Najpierw miał być bum a na jesieni duża walka. Duża walka to Haye vs Fury, Arreola vs Mitchell itp ale nie Adamek vs Głazkow. Jestem rozczarowany. I nie trafia do mnie gadanie, że kogo miał zakontraktować itp Każdy poważny team musi mieć kilka opcji przygotowanych. Adamek vs Jennings? Hit.
Adamek vs Glazkow? Mnie to nie emocjonuje. Dwóch sparingpartnerów z zupełnie innego pułapu sportowego. Zawód.
Dokładnie. Jak sobie przypomnę te szumne zapowiedzi i porównam je do wyboru Głazkova to trochę dziwnie to wygląda. Również jestem rozczarowany, liczyłem na kogoś znacznie, znacznie lepszego.
Po szumnych zapowiedziach, że pod koniec roku Adamek zmierzy się z kimś ze ścisłego topu chyba wszyscy spodziewaliśmy się nieco innego rywala. Rozumiem, że trudno zakontraktować klasowego rywala, ale Glazkow to zdecydowanie nie jest ścisły top. Porządny średniak, nic więcej. Tragedii nie ma, ale nie tego chcieliśmy, prawda?
Ludzie ... ale kogo wy sie słuchacie ? to pierwszy raz kiedy Adamek pieprzy farmazony do kamery i robi z fanów durni?
Przecież była opcja rewanżu z Arreolą na HBO. Co by mu nie pasowało ? pieniądze ? czy może rywal za dupowaty? Ja mam tego człowieka dosyć. Tak bardzo go szanowałem w cruiser a wszystko w moich oczach strcił już gadając brednie od walki z Vitem. szkoda gadać
Tylko czekać na szablonowe :
'Głazkow zrobi formę życia',
'Damy dobrą wojnę',
'To groźny i niebezpieczny rywal'
A tak w ogóle to mityczny 'jesienny termin na HBO' zweryfikowany po raz kolejny..
Ja też bym chciał walki z kimś lepszym, ale Glazkow to nie jest jakiś kelner, więc nie przesadzajcie. W porównaniu do Guinna -2 poziomy wyżej. Szkoda, że to nie Jennings, ale czy Jennings jest taki dużo lepszy od Ukraińca? Śmiem wątpić...
@Sander
Niby dlaczego Mitchell-Arreola to większa walka niż Adamek-Glazkov? kogo takiego Arreola pokonał w całej swojej karierze? jedynie tego Mitchella, który był największy balonikiem w HW od kilku lat. Jego to obawiam się, że Szpilka by rozmontował. Gdzie tu wielka walka?

Adamek-Glazkov jak dla mnie to super walka. Nie można powiedzieć, że Adamek znowu zawalczy z kelnerem. Wieczeslaw to były świetny amator, niepokonany zawodowiec. Trochę czasu minęło od walki ze Scottem więc możliwe, że Glazkov przez ten czas trochę się rozwinął. Adamek gadał non stop o tej czołówce na jesień bo miał w głowie tylko i wyłącznie Jenningsa, a szanse na tą walkę były na prawdę duże. Nie wyszło więc mamy walkę z Głazkovem (dobrze, że on a nie jakiś Oquendo czy ktoś w tym rodzaju).
Spójrz jakie zainteresowanie było walką Setha z Chrisem. Chciałbym walk Adamka którymi się żyje. A nie takich gdzie z góry można powiedzieć, że wygra na punkty - tak zapewne będzie z Głazkowem. Dla mnie Adamek idący po pas a mierzący się kolejno z Guinnem i Glazkowem to jest nieporozumienie.
@Sander
Ewentualne zwycięstwo Tomka nad Jeninngsem znaczyłoby dla Ciebie więcej niż z Glazkowem?
Po wygranej nad Ukraińcem Adamek będzie prawdopodobnie nr 2 w rankingu IBF, więc już nie płaczcie że to Glazkow bo to dobry zawodnik.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie