Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
16-03-2014, 12:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2014 12:48 AM przez kubala1122331.)
Post: #241
RE: Adamek - Głazkow
BESTIA
Walka pewnie przed 5 się nie zacznie.
Tak, na Polsacie Sport.

Już nie mogę się doczekać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 01:21 AM
Post: #242
RE: Adamek - Głazkow
Ja slyszalem ze mają wyjść o 3.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 02:32 AM
Post: #243
RE: Adamek - Głazkow
Pierwsza walka od pojedynku z Grantem którą obejrzę na żywo...Wydaje się być ciekawa,oby Duva nie popsuła widowiska.O Adamku ciężko coś powiedzieć bo przespał kupę czasu i nie wiadomo co prezentuje,wagę ma dobrą ale jest wyraźnie past.Głaskow trochę medialnie podrasowany bo to żaden wirtuoz, w dodatku bez doświadczenia.Myślę że Adamek go wypyka w nudnym stylu,w żadne nokauty nie wierzę,oby się mylił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 02:56 AM
Post: #244
RE: Adamek - Głazkow
Tak, walka o 3 ; )
Adamek wygra na punkty, choć walka pewnie wyrównana i Glazkov coś tam pokaże.

Nie wiem czemu Duva miałaby psuć widowisko - wszak to jej najbardziej zależy na medialnej walce : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:03 AM
Post: #245
RE: Adamek - Głazkow
Sorry panowie, coś mi się pojebało. Adamek zaraz wchodzi do ringu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:06 AM
Post: #246
RE: Adamek - Głazkow
Jak walka pojdzie na punkty, to obstawiam remis. Sadze jednak, ze jest minimalna szansa na czasowke, w jedna, lub druga strone i tak tez typuje- Adamek czasowka w koncowych rundach, choc chcialbym sie mylic.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:29 AM
Post: #247
RE: Adamek - Głazkow
Adamek kiepsko, cios jeszcze jest, ale refleks w defensywie fatalny... do tego szybciutko puchnie oczko. Lewe Glazkova robią wrażenie, ktoś kto punktuje rundy dla tv to chyba inny pojedynek ogląda ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 03:31 AM
Post: #248
RE: Adamek - Głazkow
Mnie to wałek widowisko zawsze psuje :-) póki co zle to wygląda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 04:08 AM
Post: #249
RE: Adamek - Głazkow
Walka dobra, to trzeba przyznać. W końcówce już dali sobie siana z taktyką, więc i bijatyka była, ale ogólnie pojedynek mógł się podobać. Klinczy wcale, nieczystych zagrań niewiele, dużo ciosów - dla kibica bez sympatii walka super.
W moich oczach Adamek przegrał pojedynek wyraźnie, może tak na żywo znalazłbym mu 4 rundy (w tym chyba ostatnie trzy), ale nie więcej. Glazkov był dużo szybszy, lewy prosty chodził jak marzenie i punktował Polaka. Adamek słabiutko: wolny, kiepska praca nóg (drobił te kroczki), bez ciosów na korpus, defensywa słabiutka, ciągle tylko ta jego głowa odskakiwała w tył.
Wiaczesław zaboksował chyba najlepiej w karierze - ciekawe czy na tle innych zawodników też tak się przygotuje.
Jestem pozytywnie zaskoczony.
117;110, 117:111, 116:112 - Glazkov, jest sprawiedliwość a werdykt zupełnie mnie nie dziwi (Pana Pinderę owszem -_-)
Adamek powinien zakończyć karierę - organizm nie ten, brak szybkości i defensywy - no to jak nie ma mega ciosu, to on już nic w HW nie zdziała...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2014, 04:11 AM
Post: #250
RE: Adamek - Głazkow
Dla mnie 117:111,to co wyprawia Pindera to skandal jakiś.Chyba pora kończyc karierę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości