Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andre Ward
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
http://www.boxingscene.com/photos-andre-...ers--82270

Zdjęcia z przed dwóch dni jakby ktoś się zastanawiał czy Andre żyje.
Brakuje mi go w ringu, ciekawe czy rozwiązał już problemy z promotorem??
Jak na razie kolejny raz przegrał w sądzie z promotorem. Ten deklaruje, że nadal chce mu organizować walki, ale niestety jest cisza.
Jak dla mnie jak on w 2015 wyjdzie do ringu to bedzie przeogromny sukces. Ja sie nastawilem na koniec tego jego kontraktu czyli 2016.

Pozostaje miec nadzieje ze sie zakonserwuje jak Vitalij i te lata przerwy nie beda stracone, a kariera automatycznie sie wydluzy do 38-42 lat.
Ja się obawiam, że położy laskę na boksowanie i zajmie się już tylko komentowaniem. Źle by było, żeby taki talent został zmarnowany, ale taki to już jest biznes.
Bana mu za robienie w wuja. Big Grin
Ktoś bliżej w temacie jak wygląda sprawa Warda po śmierci Goosena?
Sprawa, wyglądała tak, że prawa do Warda miała rodzina zmarłego promota, ale dziś... wykupił je Jay-Z!
Oznacza to, że nie ma formalnych przeszkód na to by Andre wrócił na ring! Smile
Oczywiście nie ma co popadać w zbyt huraoptymizm, bo już jeden geniusz ringów związał się z raperem i niewiele z tego wyszło, ale wychodzi na to, że Jay-Z bierze się naprawdę poważnie do roboty Smile
Jeżeli to prawda, to boks uniknie niewybaczalnego marnotrawstwa. Ciekawi mnie tylko czemu hurtownik Al nie był zainteresowany Wardem?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie