Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andre Ward
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Dobrze Ci te promo wychodzą, więc rób, najwyżej wrzucisz bez daty, albo poczekasz na ogłoszenie rywala dla Warda na styczeń. W końcu mogę się mylićWink

Stawiam jednak na to, że wybrany zostanie Pavlik.

Teraz jako moderator:
Tak, będę tego typu posty usuwał. Nie miały one z tematem nic wspólnego. Brakowało tylko odniesienia do Szpilki i Haye'a.
@Maynard
Początkowo miałem robić promo Ward-Pavlik bo myślałem, że ta walka jest już pewna... Smile
Kelly Pavlik rywalem S.O.G...
Dla Warda to będzie łatwa walka, bo obecny Pavlik nie ma na "S.O.G" chyba żadnych argumentów. 120:108 dla Andre wcale mnie nie zdziwi.
Ward kontuzjowany (tym razem ramię), walka przełożona na nieznany jeszcze termin.

Przy okazji:


zgadnijcie, kto na pierwszym planie
Donaire? (tak to się pisze?)
Nom. Wcześnie chłopaki zaczynali. Myślę, że za ok. rok będą na 2 pierwszych miejscach większości list p4p. Zaplanowali to sobie pewnie już dość dawnoSmile
Naprawdę zgadłem? Wow. Moje ego urosło 100% Wink

Za rok Mayweather będzie jeszcze w obiegu. Myślę, że utrzyma koronę do emerytury i odejdzie niepokonany w chwale. Wówczas do głosu może dojść Ward. Donaire na razie mnie nie przekonał. Ale nie skreślam go...
Moze i lepiej, ze do tej walki nie dojdzie... lepiej oczywiscie dla Kellego. Ja chetnie zobaczylbym Pavlika z Bute, badz Frochem. Lubie Ducha, mimo wielu mankamentow ktore posiada, doszedl naprawde daleko. Nie skreslalbym go na pewno z Bute... z Frochem ciezko, ale moglby miec swoje momenty, a wiadomo, "gdzie drwa rabia, tam wiuoy leca" wiec wszystko mozliwe. Do walki z Andre niech wroci pozniej.Wink

Warda natomisat, to najchetniej zobaczylbym z Dirrelem.
A czy Ward i Dirrel to nie przypadkiem kumple? O taką walkę mogłoby być ciężko... coś jak o Ward v Hopkins.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie