Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Jak macie streamy to lepiej wysylac na pw
Wiadomo,że poproszę na pw mordy
Prawda. To jak ktoś ma, to poproszę pw Smile

neo2114

Jakby ktoś miał link to ja też poproszę na PW.
Świetne rozpoczęcie gali zgodnie z planem. Druga runda a chłopaki już pomęczone jak cholera. 2-0 Talarek na razie jak dla mnie.

Potem względne nudy do walki wieczoru.
Ja odpuszczę ten cyrk, sprawdzę tylko wynik Adamka, bo reszta walk z góry założony scenarusiuz, Porażka Głòwki z Turasem
czy Stricza z Kelnerem jest tak możliwa jak wygrana U21 Polaków z Anglią w zeszły Czwartek.
Świetna trzecia runda. Super początek Dąbrowskiego, ale ostatnią minutę tylko zbierał i mim zdaniem przegrał tę rundę. 3-0.

Wietnam
A ja sobie obejrzę. Nie jest to wybitna gala, dlatego nie wykupiłem PPV, ale nie nazywamy solidnej gali cyrkiem. To nie Mayweather - MacGregor. Tu masz Sulęckiego, Główkę na których zawsze warto popatrzeć. Do tego kilka ciekawych zestawień, głównie Masternak i ta otwierająca. Nie jest to nic wielkiego, ale warto zobaczyć, jak się nie ma żadnych planów na wieczór Smile

Dąbrowski już chyba krańcowo zmęczony, za to poszedł łuk Talarkowi. 4-1 dla Talarka, naruszył solidnie Norasa w piątej rundzie.
W każdym razie życzę miłego boksu!
Noras liczony w siódmej rundzie. Talarek to jest fenomen, gość ma większe skille niż 90% polskich "przyszłych miszczów świata"... 6-1.

U mnie 7-1, Proksa punktował 8-0. Mam nadzieję, że sędziowie nic nie odwalą i nie pomogą "bardziej perspektywicznemu" Norasowi.
TALAREK KURWA CO ZA DZIK PROPSUJE W CHUJ WASYL WYPIERDOL TYCH BUMÓW I INWESTUJ W TEGO BOGA SLUGFESTU
Lepiej bym tego nie powiedział xD Dobrze poprowadzony Talarek mógłby naprawdę sporo w boksie osiągnąć.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie