Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Adamek vs Haumono .Face 2 Face z dzisiejszej konferencji



Brodnickiej zmieniła się rywalka. Zmierzy się z Obenauf, która niedawno walczyła z Katie Taylor. Oglądałem akurat tamtą walkę i uważam, że Ewa wcale nie będzie miała łatwo. Obenauf jest twarda i nieźle wyszkolona technicznie. Dużo zależy jak wyjdzie przygotowana do walki, ale jest spokojnie w stanie troszkę sponiewierać w ringu Brodnicką. Ta zmiana rywalki akurat na plus.
2 dni na przygotowania... Czyli chyba Ewa sobie dopiszę do rekordu niezłą zawodniczkę. Ale będzie blamaż jak to przegra.
Łudzę się, że Szwajcarka była jednak wcześniej w treningu Tongue
Uuuu, dobrze że nie kolejna Włoszka potatułowana. Wink

Ciekawe że tydzień później po walce z Brodnicką, ta Obenauf ma kolejną walkę. Wink
Adamek super wygląda, przy prawie 12 kilogramach różnicy nie jest mniejszy od Haumono, obydwaj wyglądają nieźle jak na swoje lata tbh.
Rywal Głowackiego to wygląda jak taki typowy turecki cwaniaczek w dresie adidasa, ale patrząc na wyraz jego twarzy chyba zdał sobie sprawę, że skończy jak jego przodkowie w 1683 roku pod Wiedniem XD.
Masternak chyba odłożył sok bo już nie jest taki zasyfiony czy tylko mam zwidy?
Ewka z tym swoim promotorem wygląda jak prawdziwa "eskortka", straszne beka.
Piątkowska trolluje ważenie Brodnickiej, tak powiem szczerze myślałem że te stringi będą u Brodnickiej jeszcze bardziej cieńkie , słabo widać tyłeczek , zawiodłem się! Miał być
sznurek miałby być stringi!



To najciekawsze wydarzenie borkowego pbnu za nami Wink.
@Martin masz racje. . lol
Ma ktoś z was jakieś streamy do PBN może?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie