Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Akurat ta walka to była formalność.
Czemu nic nie komentujecie walk? Odświeżam a tu czysto, Striczu już walczył z tym dystrybutorem?....

Słyszę że ludzi na hali dość mało....
Ponoć twarda walka Masternaka z Siłłachiem. Obaj już byli na deskach.
Proksa to komentuje? Pamiętam jak wypunktował Głowackiemu walkę z Usykiem.
Kolejny wał
1,2,3,8,9,10* Siłłah
4,5,6*,7 Master

96-92 dla Mastera to kurwa kryminał
Bez przesady. Ja miałem 95-93 dla Masternaka. Chociaż wiadomo, dwie ostatnie równe rundy dać Sillakhowi, wygrałby i nie byłoby kontrowersji. Nie była to wybitna walka w wykonaniu Mastera, ale minimalnie jednak zwyciężył. Szkoda, że jest taką pizdą w ringu, miał gościa na deskach, mocno naruszonego i nie poszedł za ciosem. Wystarczyły dwa-trzy ciosy i byłoby pozamiatane.

Wietnam
Sulęcki szybko wygrał, ale nie widziałem, bo akurat wyszedłem zapalić i nie zdążyłem Big Grin

saliman1
Proksa mi się bardzo podoba jako komentator i ekspert. Zdecydowanie bardziej potrafi oceniać walkę live niż Miszkiń czy Sosnowski. Nie widziałem jak punktował walkę Usyka z Główką, ale dzisiaj w większości się z nim zgadzam i podobnie punktujemy.
Wałka chyba nie było ale dla mnie 95-93 Sillah. Ogólnie walka naprawdę dobra, choć ten sposób boksowania Masternaka to już mi nigdy nie podejdzie.
Ten Turek xDDDD kurwa Kołodziej 2.0
Ten rywal Głowackiego to megabum. Jeszcze chyba będą męczyć bułę 10 rund, bo przynajmniej dobrze się Turek broni.
Czyli spacer dla Głòwki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie