Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pacquaio vs Bradley III (9.04.2016)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Tak się kończy ocenianie zawodników po rekordach Wink Perez na razie świetna postawa, ale mam wrażenie, że padnie przed końcem pojedynku. Ramirez mocno bije.
Ramirez zdecydowanie w stylu Francisco Vargasa walczy, ćioś za ćioś
półdystans, twarda głowa ,takich zawodników lubię, .

Rozbity Perez ale dotrzyma chyba do końca twardy skurczybyk,
Ramirez na punkty jednogłośnie, , Roach'a już nie widzę w narożniku Ramireza
zapewne jest przy bandażowaniu Bradleya
Piękna walka na początek, Perez niesamowite serducho, szanuję bardzo takich pięściarzy. Emocji więcej niż przez 5 godzin oglądania eventu w Wielkiej Brytanii Wink
U mnie 98-92 Ramirez, nieco lepiej taktycznie powalczył w drugiej części pojedynku i było widać dużo większy skill Jose.
No to mamy szybko, walkę młodego Valdeza z Gradowiczem,
stawiam na Valdeza przez KO, ale Gradowicz to nie byle jaki
zawodnik, z umiejętnościami,. będzie ciekawie !
Też miałem 98-92 dla Ramirez. Ramirez to efektownie walczący bokser, ale ciągle popełniający sporo błędów. Z kimś, kto mocniej bije nie mógłby pozwolić sobie na przyjmowanie tylu ciosów, szczególnie na dół Perez sporo trafiał. Co do Pereza, to chylę czoła - twardziel, wielka ambicja, dał z siebie 100%. Naprawdę fajny pojedynek, oby następne były równie ciekawe, albo i lepsze.
(10-04-2016 02:52 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Piękna walka na początek, Perez niesamowite serducho, szanuję bardzo takich pięściarzy. Emocji więcej niż przez 5 godzin oglądania eventu w Wielkiej Brytanii Wink
Prawda, dużo więcej emocji w jednej walce, niż
na undercardzie w Londynie.
Na razie Valdez - klasa. Gradowicz już jest porozcinany i sporo zbiera, jak tak dalej pójdzie, to może polec przed czasem.
Za duża siła i dynamika ciosów po stronie Oscara Valdeza, Gradowicz
już rozbity powoli się robi 3:0,.

Mam nadzieje że narożnik w porę się zorientuje , jak to dalej będzie tak
wyglądać, żeby nie było powtórki z Blackwella, nie można cały
czas wpadać na ciosy przeciwnika.

Koniec pięknie, Valdez porozbijał Rosjanina, ,
Deklasacja. Valdez robił co chciał, doświadczony Gradowicz nie miał nic do powiedzenia i dostał solidne lanie. Bardzo dojrzały, cierpliwy, ale też dobry dla oka boks Meksykanina.
Frekwencja na trybunach co by nie powiedzieć bardzo zła,
a to przecież już bardzo dobry co-main event.

Runda Ramireza, przebił sie kilka razy sierpowymi obok gardy,
Artur bez ciosów, silny Ramirez, i man man man Wegnera Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie