Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck-Głowacki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Martin, skąd takie info? Z tego co ja wiem, to nie zawalczą wcześniej niż listopad-grudzień, 19 grudnia jest podobno grany.
Czytałem gdzieś....nie pamiętam gdzie...ale na pewno była mowa o lipcu.
(08-06-2015 05:31 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Z tego co ja wiem, to nie zawalczą wcześniej niż listopad-grudzień, 19 grudnia jest podobno grany.

Ale to w tym roku czy może dopiero w następnym, albo za dwa lata?
Ten nowy sztab Hucka to chyba niezła prowizorka. Najlepiej jakby Marco poszedł do HW, a Głowacki bił się o wakat. Zobaczymy jak będzie, w każdym razie niedawno Wasilewski mówił, że negocjacje ze sztabem Bośniaka do łatwych nie należą.
Tej walki nie będzie. Huck nie wie za co ma się zabrać po odejściu od Sauerlanda. Nikt nie jest chętny, żeby wyłożyć kasę za ten pojedynek, a szczególnie Haymon. Skończy się na tym, że Głowacki zawalczy o interim lub wakat.
"Don House, nowy trener mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej Marco Hucka (38-2-1, 26 KO), zdradził w rozmowie z Boxingscene.com, że walka Niemca z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO) może odbyć się dopiero w sierpniu. Pojedynek pięściarzy ma być główną atrakcją jednej z letnich gal Premier Boxing Champions."
http://www.ringpolska.pl


Zaczyna denerwować mnie to przekładanie walki, najpierw miał być przełom maja/czerwca, później połowa czerwca, następnie lipiec, a teraz już jest mowa o sierpniu, a i tak dalej to nic pewnego.
Zdaniem promotora Hucka do walki z Głowackim dojdzie 14 sierpnia na gali Tarver vs Cunningham.

Oby to była ta ostateczna data.
Zdaje się, że jest to w końcu ostateczna decyzja. Życzę Główce powodzenia w przygotowaniach, jak i w samej walce.
Tarver-Cunningham? To ma być ta wielka dla Amerykanów i nie tylko walka, o której mówił Wasyl? W wywiadzie twierdził, że starcie Huck-Głowacki odbędzie się na wielkiej gali z wielką walką wieczoru, szczególnie dla Amerykanów. No to poleciał.
Dziwne jest to, że na boxrec podają, że to Włodarczyk ma walczyć z Huckiem. Perfidny błąd czy też wiedzą o czymś o czym my nie wiemy??
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie