Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck-Głowacki
08-06-2015, 05:31 PM
Post: #21
RE: Huck-Głowacki
Martin, skąd takie info? Z tego co ja wiem, to nie zawalczą wcześniej niż listopad-grudzień, 19 grudnia jest podobno grany.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2015, 06:04 PM
Post: #22
RE: Huck-Głowacki
Czytałem gdzieś....nie pamiętam gdzie...ale na pewno była mowa o lipcu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2015, 08:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2015 08:53 PM przez Krzych.)
Post: #23
RE: Huck-Głowacki
(08-06-2015 05:31 PM)Sander napisał(a):  Z tego co ja wiem, to nie zawalczą wcześniej niż listopad-grudzień, 19 grudnia jest podobno grany.

Ale to w tym roku czy może dopiero w następnym, albo za dwa lata?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2015, 09:29 PM
Post: #24
RE: Huck-Głowacki
Ten nowy sztab Hucka to chyba niezła prowizorka. Najlepiej jakby Marco poszedł do HW, a Głowacki bił się o wakat. Zobaczymy jak będzie, w każdym razie niedawno Wasilewski mówił, że negocjacje ze sztabem Bośniaka do łatwych nie należą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2015, 10:38 AM
Post: #25
RE: Huck-Głowacki
Tej walki nie będzie. Huck nie wie za co ma się zabrać po odejściu od Sauerlanda. Nikt nie jest chętny, żeby wyłożyć kasę za ten pojedynek, a szczególnie Haymon. Skończy się na tym, że Głowacki zawalczy o interim lub wakat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 07:42 AM
Post: #26
RE: Huck-Głowacki
"Don House, nowy trener mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej Marco Hucka (38-2-1, 26 KO), zdradził w rozmowie z Boxingscene.com, że walka Niemca z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO) może odbyć się dopiero w sierpniu. Pojedynek pięściarzy ma być główną atrakcją jednej z letnich gal Premier Boxing Champions."
http://www.ringpolska.pl


Zaczyna denerwować mnie to przekładanie walki, najpierw miał być przełom maja/czerwca, później połowa czerwca, następnie lipiec, a teraz już jest mowa o sierpniu, a i tak dalej to nic pewnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 09:24 AM
Post: #27
RE: Huck-Głowacki
Zdaniem promotora Hucka do walki z Głowackim dojdzie 14 sierpnia na gali Tarver vs Cunningham.

Oby to była ta ostateczna data.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 10:43 AM
Post: #28
RE: Huck-Głowacki
Zdaje się, że jest to w końcu ostateczna decyzja. Życzę Główce powodzenia w przygotowaniach, jak i w samej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 01:05 PM
Post: #29
RE: Huck-Głowacki
Tarver-Cunningham? To ma być ta wielka dla Amerykanów i nie tylko walka, o której mówił Wasyl? W wywiadzie twierdził, że starcie Huck-Głowacki odbędzie się na wielkiej gali z wielką walką wieczoru, szczególnie dla Amerykanów. No to poleciał.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2015, 02:19 PM
Post: #30
RE: Huck-Głowacki
Dziwne jest to, że na boxrec podają, że to Włodarczyk ma walczyć z Huckiem. Perfidny błąd czy też wiedzą o czymś o czym my nie wiemy??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości