Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck-Głowacki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Krzysiek dał tak dobrą walkę (szczególnie to, co zrobił w 6 rundzie) że aż boję się, że niedługo się dowiemy o jakimś nadmiarze niezbyt dozwolonych "witaminek" w jego organizmie. Mam oczywiście nadzieję, że nie, że mi tylko jakaś schiza się wkręciła. Może jestem przewrażliwiony po wpadce Wacha z Kliczko. Sad
(16-08-2015 07:04 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Krzysiek dał tak dobrą walkę (szczególnie to, co zrobił w 6 rundzie) że aż boję się, że niedługo się dowiemy o jakimś nadmiarze niezbyt dozwolonych "witaminek" w jego organizmie. Mam oczywiście nadzieję, że nie, że mi tylko jakaś schiza się wkręciła. Może jestem przewrażliwiony po wpadce Wacha z Kliczko. Sad

Myślę, że nie masz się czego obawiać. Na temat Łapina krąży opinia, że absolutnie nie pozwala koksować się swoim bokserom.
A polisz dzipsy?
Jakby jeszcze był sok wzmacniający szczękę :v :v :v
hahaha a niby czemu Wach wytrzymał z Kliczko cały dystans a na sparingach kładł go Szpila?
(16-08-2015 08:30 PM)Joker napisał(a): [ -> ]A polisz dzipsy?

Łapin o tym nie wiedział. Kostecki koksował się na własną rękę. Zresztą polisz czipsy miał sms'em (ech, ta klasa) przeprosić Łapina za to, co zrobił - sugerowałoby to, że trener nic o tym nie wiedział.
(16-08-2015 08:08 PM)redd napisał(a): [ -> ]Myślę, że nie masz się czego obawiać. Na temat Łapina krąży opinia, że absolutnie nie pozwala koksować się swoim bokserom.
Dzięki Redd, mam nadzieję, że tak będzie, jak jest teraz. Smile
Z tego wynika że Łapin nie toleruje dróg w ljewo :v
O tej walce napisano już chyba wszystko. Dodam jedynie, że to jeden z najwspanialszych pojedynków ostatnich lat z udziałem Polaka, który oglądałem.
Co do koksowania to nie sądzę by Głowacki się w to bawił. Myślę, że jest czysty. W ogóle nie ma podstaw by sądzić, że jest inaczej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie