Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck-Głowacki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Głowacki ma naprawdę minimalne szanse na zwycięstwo. Jego głównym problemem jest to, że jego atuty, to też atuty Hucka, który w każdym z nich jest zdecydowanie lepszy. Krzysztof to nie jest bokser, który potrafi zaaplikować rywalowi lawinę ciosów jak Adamek swego czasu tylko slugger-pucher. Tu będzie metodyczne rozbijanie Polaka od pierwszej rundy. Mam cichą, naiwną nadzieję, że Główka zaprezentuje się na tle Niemca podobnie jak Janik w starciu z Afolabim, co mogłoby mu pozwolić pozostać na poziomie walk z czołówką jeszcze na jakiś czas. Co do Hucka, to jemu też nie wróżę wielkiej kariery za oceanem. Nie zdziwiłbym się gdyby to wszystko prowadziło do walki z Kliczko w przyszłym roku na przykład w Las Vegas, która wiadomo jakby się skończyła.
Krzysiek Głowacki na ringu około 21.15 w Newark/3.15 w Polsce. Szpilka w
przekazie zaraz po walce Główki albo po Tarver Cunningham. napisał Gancar na Twitterze,
Szykuje się fajna noc, ! Mam nadzieję że tutaj przy takiej gali będzie można też z kimś pokomentować, bo na główną w ten gąszcz nie chce mi się zaglądać ,,, do gali!!!!!
Ja wale nockę, już mnie kurwa nosi :v.
Też chyba nie idę spać, choć nigdzie mnie nie nosi jak @Krycha. Trochę mnie to martwi szczerze mówiąc, bo nawet przy największych walkach nie odczuwam już takich emocji jak kiedyś, jak choćby przed walką Kliczko-Haye, kiedy już kilka godzin przed galą chodziłem normalnie po ścianach jak to się mówi. No ale tak to jest, wtedy się jeszcze nie za wiele wiedziało i można było się emocjonować, a teraz to już za dużo rutyny i realizmu się wkrada. Jakbym miał z 60 lat to bym to zrozumiał, ale kurde, nawet w połowie nie jestem do tego wieku, a już mi się nudzi boks....
Gala od 1.30 :v
Może sobie nawet być od 23, pytanie kiedy się zaczną ciekawe walki, bo przy słabych łatwo przysnąć.
Tak jak to podał Krychu, studio już od 1.30, transmisja od 2.00
w studio m.in Izu Ugonoh, ,
ide w pióra na dwie godziny ,,
Ja też za szybko wyrosłem z nie wiadomo jakiego czekania na walkę/mecz. Kiedyś finał LM to było dla mnie święto, a teraz przełączam sobie nieraz na Dlaczego ja, bo mnie nudzi. To samo z boksem. Nawet jeszcze walki Diabła z Greenem mnie nosiły, teraz ot, kolejna gala do obejrzenia i to nawet dość ciekawa :v
Ale nocka obowiązkowa. Ja wierzę w Główkę, obawiam się o Artura. Sulęcki i Łaszczyk wynik znany z góry. Main event - też zdecydowanie widzę faworyta w USS.
Walka Szpilki jest ciekawa, choć Consegura jednak za łatwo został ubity przez Braezeale czy jak to się pisze, co prawda ciosami w tył głowy, ale jednak za łatwo to poszło. Można odnieść wrażenie, że jakby Szpilce nie szło na punkty to zawsze może postawić wszystko na jedną kartę, Consugura poleci parę razy na deski i po sprawie.

W Głowackiego specjalnie nie wierzę, bo nie widzę powodu żeby wierzyć. Hucka raczej nie lubię, ale mimo wszystko nie widzę specjalnie argumentów po stronie Głowackiego, no chyba że do tej pory pokazywał 20% umiejętności.

Cunninhgam, jeżeli go wiek nie dopadł, spokojnie sobie poradzi, bo o przygotowanie w jego przypadku można być spokojnym, czego nie można powiedzieć o dzisiejszym Tarverze.

Reszta walk to już mało istotna, niech tylko Sulęcki trzyma poziom i wygra efektownie, bo potrzeba mu takich wygranych na tym etapie. Z Łaszczyka i tak nic nie będzie. Jak ktoś zalicza ostrą równię pochyłą w wieku 24 lat to strach się bać co będzie potem.
Obaj nie są Ciężkimi, jednak w kategorii ciężkiej USS wydaje się być bardziej inteligentny aniżeli Tarver, który wygląda na słabo przygotowanego fizycznie, Steve może go wypunktować, coś mi się zdaje że Antonio będzie miał problemy kondycyjne,
Jestem za Stevem, życzę mu wygranej, bo nadal będzie się liczył po zwycięstwie,,

typy:
Szpila UD
USS UD
Huck TKO, (bardzo chciałbym żeby było inaczej, ale wydaje mi się ze po dobrym początku, Głowy,,Huck z biegiem rund rozbije walecznego Główkę, ,Marco ma odpowiednią motywację , bedzie chciał robić markę w USA, sam sobie jest panem,,

Sulęcki,Szczurek chyba wiadomo,
Właściwe to intersują mnie tylko dwie walki Uss vs Tarver no i Głowa oczywiście, ,

Gaże,,,,$350,000.Huck,,, Głowacki: $60,000. Tarver $250k, Cunningham $250k,
Gala w Niemczech w systemie ppv
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie