Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: KLICZKO vs PULEW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Podobno naderwany biceps. Ciekawy jestem kiedy będzie zdolny do walki. Szkoda, zapowiadał się fajny piłkarsko-bokserski weekend (Kliczko-Pulew, Gibraltar-Polska). No cóż, życie...
Powrót 15 listopada, na chwilę obecną : nie ma wtedy jakiego meczu? Tongue
14 listopada: Gruzja - Polska Big Grin. Zatem co sie odwlecze...

Troche to pewnie pokrzyżuje plany Kubratowi, z drugiej strony będzie miał jeszcze wiecej czasu na przygotowania.
A nie Polska - Szkocja? Smile
Jak podają bokserskie portale dziś nie pojawił się na konferencji prasowej, przed sobotnią walką z Kliczko - Kubrat Pulew. Oficjalnie chodzi o to, że mógł na nią zabrać jedynie 3 osoby z Sauerlandu...a chciał więcej. Na konferencji wystąpił sam Kliczko a obok czekało puste krzesło.
Wydaje mi się, że zaczęła się już gra psychologiczna i Bułgar będzie próbował swoim zachowaniem zdenerwować Władimira. Wątpię by mu się to udało, ale niech próbuje...
Ja liczę, że ta walka to nie będzie przytulanie na przemian z przewracaniem Puleva.

Kliczko powinien dostać pas WBC i może kończyć karierę na prawdę.
gala w Polsacie Sport.
Czy wikipedia podaje prawidłowy wzrost Kliczki i Pulewa? Myślałem, że Kliczko znowu będzie o głowę wyższy a tu raptem między nimi 4 cm różnicy na korzyść Kliczki. Ten Pulew wydaje się bardzo solidnym, twardym gościem o wyglądzie bułgarskiego mafioza. Wink Coś mi się wydaje, że w końcu ktoś Kliczkę trochę pomęczy. Tym razem nie będzie tak łatwo, a biorąc pod uwagę, że ostatnio jakaś "moda" na niespodzianki to i może tym razem taka się trafi?

Dla dobra boksu było by dobrze aby Kliczko przegrał, choćby przez kontuzję i aby stracił te pasy, a później je próbował odzyskać każdy osobno. Wtedy musiałby walczyć bardziej ofensywnie.
Pulew to jest taki zawodnik, który prezentuje dokładnie takie same zalety jak Kliczko, z tym że wszystko o jeden poziom niżej. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie, a do tego nie ma specjalnie nokautującego uderzenia, więc w sumie to nawet nie byłaby niespodzianka, a sporej miary sensacja gdyby Kubrat wygrał Smile
Panowie walka już jutro zatem czas na jakieś typy.
Myślę, że wygra Kliczko, jednogłośnie na punkty, a Bułgar nie da się znokautować.

Jak już pisał @Krzych stawką pojedynku będzie tylko pas IBF, gdyż podobno nie uiszczono opłat sankcyjnych za tytuły WBA, WBO i IBO. Troche dziwne...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie