Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: KLICZKO vs PULEW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
W przypadku Furyego nie jestem zbyt optymistyczny patrząc na to jak zniósł lucky punch Cunninghama... Z Wilderem może być podobnie, On jest po prostu jeszcze nie sprawdzony...
(23-06-2014 05:15 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]@BESTIA
Młody jak młody.... 29 lat na karku. Moim zdaniem zostało mu jeszcze 6 lat kariery na najwyższym poziomie.

29 lat w HW to odpowiedni wiek aby zaczynać walki z najlepszymi, oczywiście w dzisiejszych czasach gdzie nabijanie walk jest na propsieWink. Myślałem ze ma gdzieś 26latWink.
Pierwsze spotkanie Wlada i Kubrata...

[Obrazek: wladimir-kliczko-kubrat-pulew-srodek-001.jpg]
Prawe przedramie Pulewa wyglada jak niedorobione dzielo grafika w photoshopie Wink
A cóż to? WBA zmieniło Władkowi pas?
Na konkurencyjnym portalu przeczytałem, że Kliczko i Pulev przechodzą inne testy antydopingowe, bo Kliczko jest związany z RTL, które nie wymaga żadnych testów a telewizja Puleva czyli ARD wymaga wyrywkowych testów antydopingowych. Telewizja i wymogi antydopingowe? Jakoś mi się to nie klei, chyba tamten portal się trochę pogubił?
,,6 września - Kubrat Pulew
To będzie koniec panowania Władimira Kliczko!,,

,,stojacy,, jak pomnik Pulew choc i nie zly, odwazny..tam trzeba innego stylu..moim zdaniem zadnych szansow w tej walce...chyba jakis przypadkowy cios ..
@kantemir gdzieś Ty był jak Cię nie było?!

Zobaczymy jaka to będzie walka, ale potencjał na bardzo nudne widowisko jest.
Kompletnie mnie nie grzeje ta walka. Będzie wieszanina jak z Powietkinem. Pytanie tylko ile czasu może Pulew dźwigać 110-kilowego Władka na plechach ? Stawiam, że po 6 rundach będzie po wszystkim. Oby tylko Kubratowi nic się nie stało poważnego, bo to znakomity bokser i z wielką chęcią obejrzę jego następne walki.
Nie będzie wieszania bo Pulev nie będzie skracał dystansu tak jak Povietkin... co by nie mówić o Kliczce, to z 30% z tego wieszania "gwarantował" Povietkin nurkujący w linii prostej przy każdej akcji.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie