Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: KLICZKO vs PULEW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Ale Joker i tak w to nie uwierzy.

Bo nie dołączyłeś do tego "Certyfikatu" , "Deklaracji Zgodnśsci" oraz "Atestu"
Michal_1990
Napisałeś troszkę o narkotykach twardych, IMHO alkohol i papierosy należą do ultra twardych, ale o tym może wieczorem w offtopie, teraz czas na szybkich i wściekłych 5Tongue.
Dimitrenko o walce Kliczko-Pulev:

"Z takimi rywalami Kliczko poboksuje do 50-tki."

Nie żebym się czepiał, ale z "takim rywalem" Dimitrienko przegrał przez nokautBig Grin
Fakt faktem, że Kliczko przyjmuje bardzo małe ilości ciosów i przeważnie są to ciosy lekkie. Większość jego rywali ustawia się defensywnie licząc, sam nie wiem na co...? Pulew zaczął agresywnie, próbował podjąć walkę, no ale jak to się skończyło to wszyscy widzieliśmy.
Dopóki Kliczko będzie czuł się fizycznie dobrze to może walczyć spokojnie jeszcze przez kilka lat.
Dla mnie jest to w dalszym ciągu niewyobrażalne, że ktoś może mieć aż taką przewagę w "łapie". Przecież wszyscy Ci bokserzy ćwiczą, ciężko trenują a Kliczko który już przecież młody nie jest i tak kładzie większość z nich paroma ciosami. Czy to faktycznie geny miały aż taki wpływ, czy też musiał być jakiś inny czynnik?
Wilczek
Pewnym jest że Władek jedzie na ,nutelli'.
Hehehe Na pewno Big Grin
Uprzedzając jakiekolwiek ataki w stylu-a co ty kurw* na dupe mu patrzyłeś że wiesz że była kłuta.
Odpowiadam-nie patrzyłem.
(16-11-2014 10:49 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Dla mnie jest to w dalszym ciągu niewyobrażalne, że ktoś może mieć aż taką przewagę w "łapie". Przecież wszyscy Ci bokserzy ćwiczą, ciężko trenują a Kliczko który już przecież młody nie jest i tak kładzie większość z nich paroma ciosami. Czy to faktycznie geny miały aż taki wpływ, czy też musiał być jakiś inny czynnik?

Lepsze geny ma ten członek rodziny który urodził się wcześniej, Witalij Przyszedł na świat jako pierwszy, czyli ma najlepsze geny.
Poważnie tak jest, że zawsze najstarsze dziecko dostaje najlepsze geny? Nie wiedziałem o tym.

A wracając do walki to ponoć Pulew trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego złamanie kości policzkowej, uszkodzenie szczęki i wstrząs mózgu. Piszę ponoć, bo to info ze sportfan Wink

EDIT: A uważacie, że Pulew przez nokautem wygrał jakąś rundę? Mam na myśli czwarte starcie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie