Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(11-03-2016 10:30 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]bo podobno PIS dopłacił 5 mln do produkcji,
Już czekam na strzały pod koniec fimu, i trzech ludzi którzy przeżyli i wszyli zza krzaków,
oraz na Złoty Glob w kategorii efekty specjalne, za stuczną mgłę Wink

Jebłem Big GrinBig GrinBig Grin
Czyścisz mi monitor Wink.
Widziałem dziś w kinie ten zwiastun "Smoleńska". Czuję, że będzie niezła jazda Big Grin
Wreszcie obejrzałem Nienawistną Ósemkę i powiem, że jestem bardzo zadowolony. Film ten nie zdetronizowal Kill Billa na szczycie listy moich ulubionych filmów, ale wyprzedził drugie do tej pory Django.

Strasznie mi się spodobał kameralny klimat, kilka osób na zamkniętej przestrzeni i interakcja, prawie jak w teatrze. Jako, że to film Tarantino to można się było spodziewać wszystkiego, czyli tak naprawdę niczego się nie dało przewidzieć. Film trzymał mnie do końca w napięciu i nawet przy samym finiszu nie wiadomo było jak to się zakończy.

Jedyne co mi przeszkadzało to dłużyzny i niepotrzebne sceny: początkowa scena z podjeżdżającym powozem w śniegu (z napisami początkowymi) trwa bodajże 5 minut, zapoznanie się dwóch pierwszych bohaterów też można było skrócić. Zupełnie wyrzuciłbym scenę z wbijaniem prętów i olinowaniem na dystansie Gospoda-Stajnia-Latryna. Przez to wszystko film ma sztuczne 2,5h, dałoby się z 15-20min wyciąć bez żadnej szkody.

Ogólnie dobra rzecz Big Grin


Ja napaliłem się teraz na Rouge One oraz na Inferno (nie wiadomo czy wyjdzie w 2016) Smile
w kontynuacji postu Termiego wyżej.

Trailer "Hands of Stone" o Roberto Duranie , zapowiada się sztos film'
Czekam jak Rekśio na resztki po obiedzie.


Czy mi się wydaję czy ten Duran z filmu nie jest mocno podobny do Duran'a? Przyznaję się bez bicia, że nie znam Roberto i nie oglądałem jego walk. Big Grin
[Obrazek: roberto-duran-pelicula-12-di-c.jpg]

Jak dla nie może być, w sumie nawet dość podobni, obaj mają bardzo okrągłe głowy i są Latynosami, Ramirez co prawda ma mocno zarysowany podbródek ale jak widać zamaskowali to zarostem. To co najbardziej może razić to różnica wzrostu, Duran ma 1,70 natomiast aktor jest aż o 8 cm wyższy.
Tak w ogóle to specjalnie się nie napalam na ten film, zwłaszcza mając w pamięci rozczarowującego Creeda, poza tym trailer wydaje się być przeciętny, zaś za kamerą będzie stanął jakiś no name o polsko-brzmiącym nazwisku.
Koleni X-Meni zapowiadają się bardzo dobrze: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+...i%29-39099

Oczywiście czekam również na Kapitana Amerykę, już za tydzień będzie w kinach. Wink

Legion samobójców, mam nadzieję, że się nie rozczaruję bo na ten film bardzo mocno się napaliłem. Wink

Z komedii to Sąsiedzi 2 może być dobry.

Z horrorów to "Zanim się obudzę" zapowiada się dobrze: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+...i%29-38659
Ja na "Zanim się obudzę" czekam bardzo mocno, bowiem dotychczasowe dwa filmy reżysera, Mike'a Flanagana, to dla mnie wzór idealnego horroru. Mam nadzieję, że sporo większy budżet i zdecydowanie bardziej znana obsada nie przełoży się na kolejny gówniany mainstreamowy, niestraszny horror, jakich wiele.

Sąsiedzi 2 - widziałem dość ciekawy zwiastun, faktycznie fajnie się zapowiada, choć obawiam się, że jak to często bywa w takich komediach, film okaże się nudny jako całość.

Reszta filmów oczywiście do odhaczenia, ale jakoś mocno nie czekam. Jak będzie czas to odwiedzę kino chętnie, ale bez większych oczekiwań.

Z filmów, które wyszły w kwietniu to na większości byłem w kinie. Zdecydowanie polecam Cloverfield Lane 10, przynajmniej jeśli nie poczytało się zbyt wielu opisów tego dzieła. John Goodman stworzył kolejną świetną rolę. W mojej opinii to jeden z najlepszych aktorów w tym momencie, do tego mocno charakterystyczny. Poza tym świetnie oglądało mi się Księgę Dżungli, naprawdę fajnie zrobioną. Jako fan książki Kiplinga, która nie jest na pewno pozycją dla dzieci, polecam.

Na drugim biegunie znajduje się na pewno Szefowa. Do tej pory to jedyny film, gdzie z premedytacją wyjąłem telefon i zacząłem sobie grać w Węża Smile Tragedia jak dla mnie.

Pozostałe tytuły ciekawe, ale jakoś nic więcej mi w pamięci nie utknęło ani w pozytywny ani w negatywny sposób.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie