Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Gogolius
Zdanie już nieaktualne. Przez święta zobaczyłem wszystkie 6 części Rocky'ego i z jeszcze większą niecierpliwością czekam na Creeda Smile
Nie wiem jakim cudem wcześniej kubala nie widziałeś Rockego, Wink
W telewizji leci dwa razy na miesiąc., od kilkudziesięciu lat. Smile
Nie potrafię tego wyjaśnić, ale często jak chcę sobie oglądnąć film to mam taki odrzut od zapoznania się z kompletnymi klasykami. To właśnie miałem z Rocky'm. Zasiadałem to tej serii z 10 razy jak leciała w telewizji, a zawsze przełączałem na coś mniej znanego, sporo słabszego. W święta nadrobiłem dwie takie serie, bo jeszcze Powrót do przyszłości. Jeszcze kilka zostało, jak np. Ojciec Chrzestny Wink
A sporo traciłem, bo choć Rocky w zasadzie z boksem nie ma nic wspólnego, to jednak wciąż kawał dobrego kina. Szczególnie pierwsza część, która od razu wskoczyła do mojej TOP5 filmów.
Ja mam właśnie na odwrót,bardzo lubię ,zapoznawać' się z klasykami.




Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek na globach ktoś dostał takie owacje
W tym roku na Deadpool, Batman v Superman, Captain America: Civil War, Tarzan, Book of the Jungle, Doctor Strange, Rogue One: A Star Wars story, X-Men: Apocalypse oraz wiele innych Smile
Ja wybieram się na Moje córki krowy, z Muskałą , Kuleszą i Dźiedzielem
Król powraca Smile !
Borat, Bruno, Dyktator a teraz będzie" Grimbsy
Premiera 26 luty
http://m.filmweb.pl/film/Grimsby-2016-712170


Dziś zupełnie przypadkiem trafiłem na seans Grimsby i o dziwo jestem pozytywnie zaskoczony. Saschy nie trawię, w ogóle nie lubię komedii do tego takich żenujących. Tutaj jednak kilka razy się rozesmialem. Fani Borata będą zachwyceni. Ode mnie mocne 7/10 , a spodziewałem się max 2/10 Smile
W Kwietniu premiera filmu "Smoleńsk"
oficjalny zwiastun: https://m.youtube.com/watch?v=LgSl0VAn76...ogle&gl=PL
Odwrotnie niż w wątku, ja na ten film nie czekam Wink
ale..pójdę zobaczyć jak to wszystko będzie przedstawione,
bo podobno PIS dopłacił 5 mln do produkcji,
Już czekam na strzały pod koniec fimu, i trzech ludzi którzy przeżyli i wszyli zza krzaków,
oraz na Złoty Glob w kategorii efekty specjalne, za stuczną mgłę Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie