Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hmm Rings, to pewnie jakaś kontynuacja The Ring i The Ring 2, tak?
Zgadza się, ale podobno zbyt wiele wspólnego z tymi częściami nie ma.
Idę z sympatii i powiązania, ale widząc ten trailer stwierdziłem ostatnio że następna
seria nr 9 będzie już szufrowaniem Skyline lub po prostu łaźikami po Marsie. Rolleyes
Łódź podwodna z pod lodowca ...



Obejrzę gdzieś w necie film "Ostatnia rodzina" panowie ?
Mroczna wieża - zwiastun.

Czekam! I mam nadzieję, że jak najmniej spieprzą...
Zbliża się nowy TWIN PEAKS. Kultowy serial początku lat 90-tych.






Nowy sezon będzie liczył 18 odcinków, chociaż, jak stwierdził David Lynch, nie jest to serial, tylko 18-godzinny film. Tyle lat przyszło nam czekać...
(05-05-2017 11:25 AM)Martin napisał(a): [ -> ]Nowy sezon będzie liczył 18 odcinków, chociaż, jak stwierdził David Lynch, nie jest to serial, tylko 18-godzinny film. Tyle lat przyszło nam czekać...

Kurczę, wyczuwa się ten klimat! Tak się zastanawiam czy nie odświeżyć sobie serialu.

Ogniu płoń! Big Grin
Ja sobie odświeżyłem jakieś dwa lata temu, mega klimatyczny serial.
Kapitalne postacie, klimat i tajemnice. Dla mnie ten serial
to jeden szereg obok Lost,Prison Break czy Breaking Bad.

Dzięki @Martin za przypomnienie.!
Ja to chyba będę bał się obejrzeć ekranizację "Mrocznej wieży". Właśnie ją czytam, jestem już w połowie 6. tomu, to wydaje się być bardzo trudne do zekranizowania. Wiem, że ma to być niby ciąg dalszy historii, ale patrząc na zwiastun, klimatu to to nie będzie miało żadnego. Ot, typowa hollywoodzki blockbuster, podpisany nazwiskiem Stephena Kinga, żeby się lepiej sprzedał.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie