Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Grzegorz Proksa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
@AdamekFightPL
Mistrzem WBA jest Sturm. On ma pas WBA Super a Golovkin ma WBA Regular. Co ciekawe Sturm innego pasa niż WBA nie ma więc czemu jest Super Championem= nie wiem :/
@Metzger
Zgadzam się z całym postem mimo wszystkich wcześniejszych wątpliwości. Taką walkę trzeba brać i koniec. Już nawet nie chodzi o pas tylko o karierę i HBO. Niech Grzesiek da czadu.
Optymizm wokół tej walki jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Przecież Proksa ma mniejsze szanse z Gołowkinem, niż miał Adamek z Witalijem Kliczką. Tam można było chociaż liczyć na przewagę szybkości Adamka (gówno z tego wyszło), ale Gołowkin góruje nad Proksą we wszystkich bokserskich elementach. Być może Proksa ma zadatki nawet na mistrzostwo świata za kilka lat, ale na dziś nie jest absolutnie na taką walkę gotowy. Zbik, Spada, Bursak, może Barker to w tej chwili szczyt jego możliwości. Z mistrzów świata miałby może szanse z Geale'em lub N'Jikamem. Rzucenie go na Gołowkina to taka sama głupota, jak rzucenie Gołoty na Lewisa w 1997 i zapewne podobnie się zakończy.
Cieszę się, że Proksa wziął ten pojedynek. Bo co by mu zostało gdyby odmówił?
Walki w których promotor będzie czekał na jego porażkę (Barker), albo kilka nic nie znaczących pojedynków, które do walki o tytuł nie przybliżą go.
Jest okazja pokazać się w świecie i zarobić najlepsze pieniądze w karierze. Ryzyko jest spore, ale to element tego sportu. Na co dzień chciałbym widywać więcej takich odważnych decyzji.

Jeżeli chodzi o sam pojedynek to jest to swoiste "sprawdzam" dla jednego i drugiego.
Gołowkin rozjeżdża swoich przeciwników jak walec, ale są to pięściarze kategorii C+. Najlepszy z nich Ouma to ekskluzywny journeyman. Proksa zdaje się być najlepszym przeciwnikiem w jego karierze. "Sprawdzam" będzie polegało na tym, czy Gołowkin jest taki mocny i nie do ruszenia z dobrym przeciwnikiem.

Dla Proksy będzie to szansa sprawdzenia swoich umiejętności z zawodnikiem z czołówki. Wielu ludzi pisze, że to niedoceniony geniusz (ja tak nie uważam). Ta walka powinna zweryfikować jego talent.
N premium tylko transmituje ten pojedynek jak dla mnie to jest tragedia. O tej walce w Polskich mediach nie ma ani słowa w porównaniu do walk młokosa Szpilki czy niezdarnego Wawrzyka ...

Jeśli Proksa przegra w słabym stylu wtedy mało ludzi się o tym dowie może to jakiś plus, ale jak wygra lub pokaże świetne umiejętności to może nie zyskać tyle ile powinien.

Wszyscy polscy kibice powinni zwrócić swoją uwagę na tą potyczkę bo od niej zależy bardzo wiele dla naszego boksu zawodowego.
a jak dla mnie to rewelacyjnie z npremium. od jakiegoś czasu nka inwestuje w boks wiec jakiś czas temu zainwestowałem w ten kanał. ostatnio sportu pod dostatkiem.
spoko! jest jeszcze czas, żeby zrobiło się głośniej o tej walce.
@Leserro
Egoista.
Co dalej z Proksą? Jego akcje spadły już po raz drugi w tym roku, ale tym razem trudniej będzie odbudować pozycję. Niektórzy mówili, że nawet po przegranej w dobrym stylu Super G może zachwycić Amerykę i skusić któregoś z wielkich promotorów. Czy tak się stało? Wątpię.

Teraz pewnie czeka Proksę parę pojedynków ze średniakami dla odbudowania pozycji i pewności siebie. Ale czy będą z Łapinem majstrować przy stylu walki? IMHO koniecznie musi poprawić obronę jeżeli chce być w czołówce.
Czy ktoś wie co się dzieje z Grzegorzem ? Od walki z GGG zero wiadomości. Nie wiadomo czy już się wykurował ? Czy trenuje ?

@Mastrangelo
Ty jesteś znakomicie poinformowany, masz jakieś informacje na temat naszego najlepszego średniego ?
Ani widu, ani słychu. Grzesiek odpoczywa, wiem że zaraz po walce ktoś z jego obozu, chyba manager, mówił o dłuższej przerwie dla niego.
Super, dzięki Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie