Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Grzegorz Proksa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Pewnie, masz rację, ale jako jebnięty patriota będę wierzył. Wiesz nawet jak Malujda walczyłby z Kliczką, to bym widział szansę na jego zwyciętwo. Taki już jestemTongue
(off topic) Wracając do Malujdy to ma być podobno rywalem Rekowskiego 18 sierpnia w Międzyzdrojach.
W temacie o Jonaku padła sugestia, że Proksy już nie zobaczymy w ringu. Czy naprawdę tak sądzicie? Mam nadzieję, że on nie zakończy kariery. Znalazł się na zakręcie, wyleciał z czołówki, ale powinien się pozbierać i wrócić. To jest mimo wszystko facet z dużym talentem do boksu, tylko chyba zabrakło mu kogoś, kto przygotowałby go dobrze do ważnych walk. Powinien zmienić sposób boksowania, bo zrobił się zbyt jednostronnym cepiarzem i poprawić psychikę, a może jeszcze sporo osiągnąć.
Nie, ja jego końca już teraz to bym nie stwierdzał. W porównaniu np z Jonakiem to Proksa w USA jest dosyć znany i bez kłopotów znajdzie rywali i może się odbudować i pokusić o zamach na jakiś pas. Podstawą jest ogarnięcie teamu. Ja bym chciał Proksę w szeregach Global Boxing widzieć. Kołodziej to rozsądny facet i może coś ciekawego by Proksie zaproponował.
Tak naprawdę to w tej sytuacji w jakiej obecnie jest Proksa, to nawet Wasilewski byłby zbawieniem. Na pewno zbudowałby mu bazę, dałby w miarę pofesjonalny team. Nie wiadomo tylko z jakiego kalibru rywalami by walczył, ale mógłby wreszcie skupić się na boksie, a to w jego przypadku byłoby już olbrzymim krokiem naprzód.
Pytaniem jest też to czego chce Grzesiek, pracować w banku w tej swojej Górce, czy naprawdę skupić się na boksie, bo umiejętności ma, za ładne nazwisko by walki o pas nie dostał. Mam wrażenie, że brakuje już chęci samemu Proksie.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ?
heh.. ostatnio komentował walkę Kliczko - Leapai w TVP Sport... Więc chyba żyje...
Grześka widziałem niedawno na "blaszoku"
@kubala

Wybacz, ale nie oglądałem pojedynku. Mówił coś o swojej przyszłości czy dalej nic nie wiadomo ?
Też nie oglądałem, ale jak przerzucałem programy to słyszałem głos Grześka Smile
Coś tam mówił ale nie pamiętam już teraz coBig Grin Że jest w najlepszej formie w życiu, że z nadzieją patrzy w przyszłość itp itp. Raczej typowa gadka.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie