Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Grzegorz Proksa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Szkoda, że ta walka ze Zbikiem wypadnie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Proksa z palcem w tyłku leje wszystkich w swojej kategorii aż do Martineza z którym WEDŁUG MNIE daje równą walkę.
(23-12-2011 10:28 AM)wgtw napisał(a): [ -> ]Szkoda, że ta walka ze Zbikiem wypadnie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Proksa z palcem w tyłku leje wszystkich w swojej kategorii aż do Martineza z którym WEDŁUG MNIE daje równą walkę.

Wow, spokojnie, za wcześnie na takie wnioski po walce z drewnianym Sylvestrem. Nie wiadomo jak zaprezentuje się Proksa w ringu kiedy przyjdzie mu się zmierzyć z kimś szybkim, nie wiadomo jak będzie w stanie sobie poradzić z kryzysem w walce - a takie w walkach z najlepszymi muszą nadejść, nie wiadomo(wiadomo?) czy jego trener da mu jakiekolwiek celne wskazówki w narożniku gdy nie wszystko będzie szło po jego myśli.

Proksie zwyczajnie brakuje doświadczenia. Nie mówię, że trzeba go trzymać z daleka od czołówki wagi średniej, ale podnoszenie w górę jego ręki jeszcze przed walką jest jakimś absurdem.
Najlepszy polski bokser młodego pokolenia ma szanse na światową kariere.
(23-12-2011 10:28 AM)wgtw napisał(a): [ -> ]Szkoda, że ta walka ze Zbikiem wypadnie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Proksa z palcem w tyłku leje wszystkich w swojej kategorii aż do Martineza z którym WEDŁUG MNIE daje równą walkę.

Z Martinezem to przesadziłeś, Martinez jest w czołówce chyba wszystkich rankingów P4P, jego jab jest wyśmienity, warunkami góruje nad Super G, a odwrotna pozycja Proksy nie powinna być dla niego utrudnieniem, co pokazał w pojedynkach z Dzinzirukiem lub Williamsem.
Przesadziłeś faktycznie, Martinez słusznie jest stawiany w pierwszej trójce P4P obok Manny'ego i Floyda.

Również uważam, że Zbik nie wyjdzie do Grzegorza Proksy, a zdarzało mu się płacić większe kary niż 30tys. euro (z tego co słyszałem). Po przegranej z Chavezem jego kariera faktycznie stanęłaby w miejscu a za to rewelacyjnie rozpromowała Grzegorza. Bo mimo że jest to boks, to jestem niemal pewien, że Proksa wygrałby tą walke, chociaz nie sprawiłby byłemu championowi WBC takiego lania jak Sylwestrowi : )
Mam tylko taka nadzieje, ze kiedys zobaczymy jak nasz Grzesiu obija morde tego tchórzliwego, chronionego przez WBC, i tatisynkowatego chaveza.jr. Czekam na ten moment jak czekalem na walke W.Klitschko v D.Haye. Najlepiej niech MGM Grant, zeby Grzesiu sobie zarobil ;]
Obawiam się że do takiej walki ciężko będzie doprowadzićSmile Grzesiu tak na prawdę jak dla mnie nie ma szans na pasek WBC, gdzie rządzi hajs. Chyba, że będzie skutecznie obijał wszytskich z 10 i zostanie oficjalnym pretendentem, ale każdy z nas wie, jak to jest z tymi rankingami.
Warto chyba odśnieżyć temat Grześka, bo od jakiegoś czasu jest znany jego następny przeciwnik:
Kerry Hope 16(1)-3(2)-0
Cóż, powiem szczerze jestem trochę rozczarowany takim wyborem przeciwnika, promotor powinien bardziej się wysilić. Ta walka raczej niewiele da Proksie.
Co sądzicie o tym przeciwniku?
Boję się, że Proksa będzie zmarnowanym ogromnym talentem :/. Niestety w dzisiejszym boksie bokser bez silnego promotra jest skazany na niepowodzenie.
Wielka szkoda, że nie doszło do walki ze z Zbikiem. Proksa to zawodnik ze ścisłej czołówki wagi średniej. Jemu potrzeba wyzwań i jest na te wyzwania gotowy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie