Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kto dla Moneya ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Khan mógłby być dobrym rywalem , jest dosyć widowiskowy , przyciąga kibiców, jest szybki , posiada przyzwoity cios ale jest strasznie szklany. Całkiem możliwe ,że Floyd go wybierze bo Khan to easy money dla Pretty Boy'a
Często przywołujecie walkę Mayweather Vs Cotto, że każdy kolejny rywal powinien walczyć tak samo itd.Problem w tym że to była najsłabsza wersja Floyda od lat.Mało się poruszał, dużo walczył w poldystansie i na linach.Floyd vs Guerqero to już inna walka, z Canelo to był jeden z lepszych występów Mayweathera.Widać że współpraca z Seniorem wyszła mu na dobre.
Podczas walki z Cotto odniosłem wrażenie ,że Floyd chciał pokazać kibicom ,że też potrafi dać widowiskową walkę . Może się mylę ,jednak bardzo się ciesze z powrotu starego dobrego Mayweathera w walce z Rudym.
Taa.. Dawno nie widziałem Floyda walczącego tak ofensywnie. A walka dla oka była świetna.
A Rudego zabrał do szkoły i dał linjką po łapach.
Nie widzę nikogo z poważnym zagrożeniem dla Moneya oprócz Pacmana. ale o tej walce nie ma co spekulować nawet.
Jako wielki fan Floyda jestem pewny , że Manny zostałby bez problemowo wypunktowany,czy to teraz czy parę lat wcześniej. Styl Pacmana jest idealny dla kontrującego Moneya.
Nigdy chyba nie będziemy mieli okazji sie o tym przekonać.
Zostają nam tylko spekulacje.
Ja może jestem naiwny, ale wciąż po cichu liczę, że jednak spotkają się w ringu ze sobą. Myśłę, że pomimo upływu lat, walka sprzedała by się kapitalnie.
Co racja to racja . Wielka strata dla boksu.
Co do stylów reprezentowanych przez tych panów to sądzę, że właśnie styl prime Pacquiao był bardziej niewygodny dla Floyda, który lubi trzymać rywali na dystans kapitalnym kąśliwym lewym prostym. Manny wchodziłby w półdystans i lokował ciosy na tułów Mayweathera. Money to boxer-outside fighter. PacMan to swarmer/slugger. Pomijam, to, że prime Pacquiao byłby dużo szybszy.
Powiem krótko... prime Pacquiao vs prime Floyd - wygrana Pacquiao, może nawet przed czasem... obecnie w formach jakich prezentują obaj panowie stawiałbym 50/50 z lekkim wskazaniem na Floyda.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie