Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoro mogę więc pytam i proszę.
03-10-2013, 02:35 PM
Post: #51
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Sander
1.Banujemy, dajemy ostrzeżenia wobec swoich kryteriów,
2.Decyzja nie była konsultowana ze mną.

Crumb
Tak mod powinien dbać o porządek, ale forum jest po to aby wygłaszać swoje opinie.Czy krychTMT kogoś obraził? Nie jedynie on został obrażony przez pana Administratora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-10-2013, 07:25 PM
Post: #52
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Maynard to w porządku gość, ale moim zdaniem administratora forum to on dostał w prezencie od redakcji za te ''rankingi'' i współpracę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-10-2013, 07:28 PM
Post: #53
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Mi się nie podoba to, że BESTIA na co dzień bije się z reklamowcami, usuwa posty nie na temat itp a nagle wpada Maynard, robi swoje porządki i znika. Zero porozumienia na linii admin - mod.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-10-2013, 07:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2013 07:37 PM przez KrychuTMT.)
Post: #54
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Tak naprawdę to Bestia odwala tutaj całą robotę. Nie kwestionuję zasług/pracy Maynarda , jednak pierwszy i ostatni raz widziałem Go kiedy próbował zabłysnąć podczas konfliktu ze mną .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2013, 11:18 AM
Post: #55
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Mam nowe pytanie.
Maynard. Dlaczego usuwasz posty z forum? Jeśli ich treść jest nie zgodna z regulaminem to daj autorowi ostrzeżenie. Jeśli regulamin Ci nie odpowiada to go zmień. To co robisz to czysta cenzura. Nawet jeśli ktoś nabluzga to bluzgi mają zostać a autor powinien być ukarany. Tak działa wolność słowa. Trzeba za nie ponosić konsekwencje. Ja nie chce być członkiem forum na którym nie można się swobodnie wypowiadać, bo komuś coś nie odpowiada. Do czego w takim razie służy forum?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2013, 11:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2013 11:27 AM przez Maynard.)
Post: #56
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Usuwam posty nie na temat (w tematach bokserskich), oraz napisane w celu sprowokowania innych użytkowników. Nie rozumiem, dlaczego miałyby one zaśmiecać forum? Wartościowych i merytorycznych nigdy nie usuwałem.

Jeśli chodzi natomiast o ostrzeżenia, to konsultacji nie przewiduję. Moderatorzy też mogą je rozdawać, jeśli mają ku temu podstawy i również nie oczekuję pytań z ich strony za każdym razem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2013, 11:44 AM
Post: #57
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Maynard - tylko nie usuń tego posta bo chcę jak człowiek zapytać.

Ja nie prowokowałem w postach które usunąłeś.

A co do słowa 'prowokacja' - czy nazywanie mnie Peterem Manfredo przez Mastrangelo to nie jest właśnie prowokacja?
Jakoś jemu postów nie usuwasz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2013, 11:51 AM
Post: #58
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
OK, zacznę od tego, że Twoje IP nigdy nie wskazywało na PeteraManfredo. Zresztą, on nie umiał poprawnie sklecić zdania po polsku, więc nigdy nie uważałem was za jedną i tę samą osobę. Zatem faktycznie prowokacja. Następnym razem poleci ostrzeżenie.

Co do usuniętych postów, zaogniały one tylko sytuację w pewnych tematach, dlatego uznałem za prowokację i usunąłem. Zresztą, jak już pisałem, wartościowych postów nie ruszam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2013, 12:03 PM
Post: #59
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Dziękuję za odpowiedź.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2013, 12:18 PM
Post: #60
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
(04-10-2013 11:24 AM)Maynard napisał(a):  Jeśli chodzi natomiast o ostrzeżenia, to konsultacji nie przewiduję.

@Maynard
Co masz na myśli?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości