Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoro mogę więc pytam i proszę.
04-10-2013, 12:20 PM
Post: #61
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Mam na myśli konsultację pomiędzy moderatorami w kwestii każdego ostrzeżenia, jakie dają. Pozostawiam Bestii i Szakalowi swobodę w tej kwestii, oczywiście w granicach określonych regulaminem i zdrowym rozsądkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2013, 12:23 PM
Post: #62
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Ok. Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-10-2013, 08:32 AM
Post: #63
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Od dawna nie śledzę tego forum na bieżąco. Jak Adamek pojawił się jako Hawk, to mnie to zdziwiło, ale zupełnie to zrozumiałem, gdy zobaczyłem to zbanowane konto na youtube. A przychodzić po paru tygodniach i płakać w stylu "ojojajojoj a on o konto sobie zmienił, jak to tak, ja tak nie chcę, ja nie pozwalam, tak być nie bedzie!" to jest żałosne i dziecinne.

Widzę, że jest problem z usuwaniem postów. Nic tak nie wkurza jak wybiórcze usuwanie wybranych postów przez kogoś, kto nawet należycie nie śledzi co się dzieje na forum. Zaprzestańcie tego.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-10-2013, 03:24 PM
Post: #64
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Adammobp
Dziecinne jest to że sie przyczepiłem do regulaminu? No to gratuluje podejścia. Luz luzem ale minimum zasad powinno obowiązywać a skoro regulamin, i tak nieidealny kilka zasad zawiera to może jednak bo przestrzegać? Sprawa jest wyjaśniona i bardzo mnie to cieszy.

Kilka osób cieszyło się że wróciłem a więc ktoś musiał kiedyś popierać mój styl bycia. Nie jestem jak widać z tym sam.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2014, 09:11 PM
Post: #65
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Ja mam takie pytanko:

W postach widzę że wklejacie np coś z Yutube i macie od razu obraz załączony,jak ja podaje link to obrazu nima i trzeba klikać w link by wejść dopiero do Youtuba.Jak to zmienić?

Potrafię sobie wyobrazić siebie wygrywającego z mistrzem każdej dyscypliny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2014, 09:13 PM
Post: #66
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Po prawej stronie masz taką jakby tabelkę (ostatnia rzecz), klikasz strzałkę na dół i wybierasz yt i wklejasz link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2014, 09:14 PM
Post: #67
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Dla YT: [video=youtube] LINK DO
FILMU [/video]
Dla DM: [video=dailymotion] LINK
DO FILMU [/video]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2014, 09:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2014 09:16 PM przez Matys.)
Post: #68
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
(14-05-2014 09:11 PM)TonySoprano napisał(a):  Ja mam takie pytanko:

W postach widzę że wklejacie np coś z Yutube i macie od razu obraz załączony,jak ja podaje link to obrazu nima i trzeba klikać w link by wejść dopiero do Youtuba.Jak to zmienić?

Trzeba mieć konto PREMIUM

A tak serio, to musisz znaleźć pod postem taką opcję "odpowiedz" i tam masz różne bajery (bo w szybkiej odpowiedzi tego nie ma) m.in taki telewizorek i tam się robi takie czary-mary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2014, 09:16 PM
Post: #69
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
[img]link[/img] a to do obrazków jakbyś chciał mieć sygnature lub wrzucić obrazek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2014, 09:17 PM
Post: #70
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Fakt, zapomniałem dodać, że najpierw trzeba kliknąć na "Podgląd" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości