Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie sylwestrowo-noworoczne
31-12-2014, 02:11 PM
Post: #21
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
BMH
Wyzywanie na pokaz by lepiej sprzedać walke-trash talk.
Pierwszy post napisał dla niepoznaki potem kazał zmienić na trash talk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 02:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 02:13 PM przez KrychuTMT.)
Post: #22
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Na głównej czy onecie obrzucają się gównem pod tematami/artykułami związanymi bezpośrednio z boksem, my do tego mamy trash talk. Nie ma czego porównywać, btw pierydolę konkurencję.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 02:29 PM
Post: #23
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
To jak ma tu być wizytacja z konkurencji-chciałbym pozdrowić całe grono redaktorów,administratorów,moderatorów oraz użytkowników.Licze że gdy dołącze do waszego grona w 2015 zrobicie mnie jakimś redaktorem lub moderatorem.Pozdrawiam i życze szczesliwego nowego roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 06:26 PM
Post: #24
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Zgadzam się - Ten temat "trash talk" to był głupi pomysł. Sander, Bestia czy Maynard zajmijcie się tym najlepiej, bo to słaba wizytówka. Sorka za zamieszanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 08:23 PM
Post: #25
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Temat usunięty...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2015, 11:06 AM
Post: #26
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
@Sander
Wszystko zrozumiałem.

---------------------------------------------------------------------------------

Natomiast odpowiedzi na Twoje pytania jakie zadajesz mi w tych dwóch swoich wpisach w tym temacie są zawarte w moich wyjaśnieniach jakie napisałem w dniu 28.12.2014 w temacie ” Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?”

Niczego tam nie pominąłem.
Dlatego nie rozumiem dlaczego pytasz o coś co ja już wcześniej wyjaśniałem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2015, 09:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2015 09:35 PM przez RSC-2.)
Post: #27
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Czy jest taka możliwość aby komentarze pisane na stronie głównej ukazywały się jednocześnie na stronie forum?
Najlepiej od razu w temacie „Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org"


Byłoby to praktyczne rozwiązanie z dwóch powodów.
1 I tak prawie cały bokser,org jest tu kopiowany.
2.Zaoszczędziłoby to niektórym czasu na czynność kopiuj-wklej

A tak byłyby wszystkie i beka na całego. Tylko z kogo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości