Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Czy jest możliwość ,aby w moim profilu wyłączyć możliwość dodawania dodatnich punktów za reputację. [Ujemne mogą pozostać]

Ja nie chcę tej opcji.
Proszę administratora o wyłączenie w moim profilu tej opcji. Mam uzasadnione powody twierdzić ,że ta opcja bardzo mi przeszkadza.

Jeżeli administracja nie jest w stanie zrobić takiego zabiegu to proszę, aby Ci którzy te punkty mi dali usunęli je. Tylko jak to zrobi Bandit skoro go tu nie ma.
Przecież tu nie ma żadnego administratora Big Grin
a Maynard?
Jeśli chcesz to mogę te punkty usunąć ale nic więcej zrobić nie mogę nie mam admina.
Proszę usunąć mi te punkty .

dziękuję.
Hah! Zdeterminowany jesteś Tongue

Maynard to tylko moderator, taki sam jak BESTIA, Kikas i niegdyś Crumb. Do tego jest ostatnio rzadko spotykany.
-------
A mógłbyś się z nami podzielić tymi powodami przez które te plusy Ci przeszkadzają?
No to już usunięte.
@ Bestia
Dziękuję.

Od razu czuję się lepiej.
@ Jerome.
A po co mi plusy?
Wystarczy ,że są minusy.
Dwa minusy to też plus. [w matematyce]

Teraz muszę wykombinować jak na przyszłość ustrzec się tych punkcików skoro nie można tego zablokować.
Chyba w profilu umieszczę ostrzeżenie.
@RSC-2
Każdego, kto da Ci plusa możesz "nagradzać" minusem. To powinno skutecznie odstraszać ludzi od zwiększania Twojej reputacji ;]
RSC-2, a w czym Ci tak bardzo te punkty przeszkadzają?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie