Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoro mogę więc pytam i proszę.
27-09-2013, 09:46 PM
Post: #31
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
@Jerome
Układów i układzików nie ruszysz Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2013, 09:53 PM
Post: #32
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
(27-09-2013 09:45 PM)Jerome napisał(a):  Zgłaszam ;]
Gdzie i komu?

Ale zaraz. Jak wyżej? Przecież Ty BESTIO jesteś tu Moderatorem.

Ja tu tylko sprzątamWink.

Zrobił się trochę bajzel, ja pisałem o sytuacji z KrychuTMT, a wy o AFPL.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2013, 09:59 PM
Post: #33
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Przecież AdamekFightPl jest zbanowanyWink

A tak już na poważnie, wszystko jest OK, przecież każdy wie, że to on się kryje pod innym nickiem i niech już tak zostanie. Dwóch kont jednocześnie nie używał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2013, 11:08 PM
Post: #34
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
BMH
Powiem ci tylko, że ja również na gali Floyd - Alvarez nie mogłem wstawić posta. Raz się bidny napisałem, całe wypracowanie napisałem o walce Smith - Molina, która mnie zaintrygowała, klikam w odpowiedź lipa, klikam w pogląd - undefined. Na szczęście następnego dnia było ok, choć trochę postów na samej gali, które bym wstawił przepadłoSad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2013, 08:42 AM
Post: #35
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
@Maynard
Będąc RedHawk'iem napisał posta jako AFPL Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2013, 10:23 AM
Post: #36
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
No i regulamin nie mówi o używaniu tylko posiadaniu dwóch kont jednocześnie. Ciekawa sugestia, zbanujcie AFPL albo RedHawka, niech sobie wybierze i niech będzie porządek. Inaczej gadek o układach, jak wyżej kilka osób wspomniało, nie unikniecie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2013, 11:19 AM
Post: #37
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
@Sander
Raz się zdarzyło bo nie wiedziałem przy którym koncie pozostać, od dobrych paru tygodni pisze już jako RedHawk więc jaki problem?

@Jerome
Wytłumaczę ci to wszystko od początku. Posiadałem konto na YT pod nazwą AdamekFightPL, o takiej samej nazwie więc założyłem na forum. Konto na YT jednak zostało zbanowane więc założyłem nowe o nazwie RedHawk tak więc postanowiłem też stworzyć nowe konto na forum o nowej nazwie. AdamekFightPL już nie istnieje, chce więc aby ludzie kojarzyli mnie z tą samą osobą, ale już o innym nicku RedHawk. Zbanowanie mojego konta na YT zamknęło pewien rozdział w moim ''wirtualnym'' życiu.

A z tymi układami to nie wiem o co Wam chodzi. Aż tak zależy Wam żebym zniknął z tego forum czy jak? zróbcie ankietę, jeżeli większość będzie za tym żebym z niego zniknął to zniknę...lol...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2013, 11:45 AM
Post: #38
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
RedHawk
Jak sądzę, to to zdanie z układzikami miało być na twoją korzyść, mówiące, że co niektórzy na forum (i słusznie!) mają więcej przywilejów niż inni.
Nie żartuj z tą ankietą, wynik jest znany, jedna osoba za usunięciem cię z forum, reszta przeciw. Szkoda czasu i miejsca: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2013, 11:53 AM
Post: #39
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
"że co niektórzy na forum (i słusznie!) mają więcej przywilejów niż inni."

Zaistniała pewna okoliczność która pozwoliła na zmianę konta, jeśli ty też podasz jakiś sensowny argument to także będziesz mógł zmienić konto.Warunek jest jeden aby wszyscy wiedzieli kim na prawdę jesteś.
Przecież wszyscy wiemy kim jest RedHawk nie wiem w czym wam tak przeszkadza zmiana konta.

Jakoś nikt nie miał problemu jak napisałem kiedyś napisałem że SZAKAL i Rutherford mają takie samo IP.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2013, 11:59 AM
Post: #40
RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Mi to w ogóle nie przeszkadza. Teraz banowanie obu kont AdamekFightPl i RedHawk, czy nawet jednego byłoby debilizmem i głupotą, więc cieszę się, że moderatorzy podjęli taką, a nie inną decyzję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości