Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-08-2013, 07:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2013 07:53 PM przez Splint3rPL.)
Post: #571
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądał ktoś dzisiejszy mecz BVB? Po takim debiucie Aubameyanga zaczynam się martwić o miejsce w składzie Błaszczykowskiego. 3 bramki to poważny argument... Gabończyk będzie też jakąś alternatywą dla Lewego, który dzisiaj był ZUPEŁNIE niewidoczny. Gdybym nie widział składu, to bym powiedział, że w ogóle nie wybiegł na boisko. Co prawda bramkę zdobył, ale z karnego. W ofensywie Borussi będzie teraz naprawdę solidna konkurencja. Błaszczykowski, Reus, Aubameyang, Mchitarian, Lewy, Gündoğan, Schieber, Großkreutz, Şahin (to bardziej defensywny pomocnik, ale często angażuje się w atak) do tego na boisku coraz częściej pojawiają się młodzi piłkarze. Wreszcie będzie możliwość rotowania składem.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 07:59 PM
Post: #572
RE: Piłka nożna ogólnie
Kawałek oglądałem i Aubameyang naprawdę zaimponował. Kuba może stracić miejsce... i może to i dobrze, może się trochę łepek ostudzi gwiazdeczce. A Lewy? Nie zdziwię się, jeśli wygryzie go w tym sezonie Schieber. Nie pamiętam, aby gość po takim zamieszaniu w 100% skupił się na treningu. Obawiam się, ze na pułap z poprzedniego sezonu już nie wróci, a po sezonie Borussia puści go bez żalu i Robert raczej nie będzie grał w Bayernie, ale gdzieś do Rosji wyjedzie. I kasa się zgadza i poziom akurat pod Roberta...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:02 PM
Post: #573
RE: Piłka nożna ogólnie
(10-08-2013 07:52 PM)Splint3rPL napisał(a):  Oglądał ktoś dzisiejszy mecz BVB?

Ja w ogóle nie oglądam zagranicznych lig. BVB to dla mnie taki sam klub jak nie wiem VFL Wolfsburg czy Werder Brema. Zupełnie nie obchodzą mnie losy Borussii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:02 PM
Post: #574
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia na razie z Ruchem mocno w plecy. Nie powiem, czuję drobną satysfakcję, Lech z nimi zremisował 1-1Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:04 PM
Post: #575
RE: Piłka nożna ogólnie
No mam nadzieje, że Legia w lidze wreszcie przegra Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:05 PM
Post: #576
RE: Piłka nożna ogólnie
Poziom akurat dla Roberta? Rosja?
Z powodu wizerunkowej afery nie róbmy z niego teraz słabego grajka. To nadal czołowy napastnik europy. Lubimy tak ze skrajności w skrajność wpadać ehh..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2013 08:09 PM przez kubala1122331.)
Post: #577
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Ja od zawsze tylko niemiecką oglądamTongue Duża liczba goli, futbol nie tak siłowy jak w Anglii i nie tak finezyjny jak w Hiszpanii. Wszystko po środku, i to daje naprawdę ciekawy efekt. Zespoły grają na noże, co rusz są ciekawe akcje, nie ma zagrań na aferę, czy tysiąca podań. Liga niemiecka jest najlepsza do oglądania. Ja już obejrzałem dwa całe mecze (Bayern - Borussia M i Eintracht Brunszwik - Werder) i połówkę DortmunduSmile Teraz cieniaski z Legii rządząTongue
Sander
Nie napisałem, ze teraz taki poziom zaprezentuje, ale uważam, że w tym sezonie to nie będzie ten sam Robert i pójdzie do Rosji się odbudować. Tak to widzę, ale życzę mu mimo wszystko Realu czy Barcelony. W końcu to były pikarz LechaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2013 08:16 PM przez Sander.)
Post: #578
RE: Piłka nożna ogólnie
Spadłem z fotela..
Do Rosji się odbudować Big Grin Tongue
po czym odbudować?
Dowaliłeś..
Gość za rok będzie do wzięcia za free i pół europy złoży mu ofertę.
Dziś słabiej zagrał to już się kończy?
On się ciągle rozwija.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:30 PM
Post: #579
RE: Piłka nożna ogólnie
Obyś miał racjęSmile Ja tylko wyciągam wnioski (może zbyt pochopnie) po dwóch ostatnich meczach Borussii, tego o Superpuchar i dzisiejszego. W obu Lewy był zdecydowanie najsłabszym ogniwem Dortmundu i boję się o jego dyspozycję. To nie był ten sam Polak, tracił piłki, był wolny, nie potrafił się zastawić. I na moją ocenę nie ma wcale wpływu to zamieszanie z Orange, bo to są sprawy pozasportowe i bardziej interesuje mnie to co Robert pokazuje na boisku, a że na razie niewiele... A liga rosyjska taka słaba nie jestTongue.

Kolejna perełka na skrzydle nam rośnie...
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/lig...adze/gdff6
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 08:51 PM
Post: #580
RE: Piłka nożna ogólnie
(10-08-2013 08:07 PM)kubala1122331 napisał(a):  Liga niemiecka jest najlepsza do oglądania.

Nie no co Ty, najlepsza do oglądania to jest liga polska....Big Grin
A tak na poważnie to masz rację w tym, że bundeslige się fajnie ogląda tylko, że mnie akurat kompletnie nie obchodzi czy dany mecz wygra Werder, Mainz, Stuttgart czy Borussia.
Zagraniczne kluby to w zasadzie oglądam tylko podczas meczów LM i LE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości