Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
16-06-2013, 11:24 PM
Post: #311
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak, dzisiaj piękny gol Pirlo, a teraz akurat w innym meczu już akurat fuksem strzeliła Hiszpania (konkretnie Pedro). Ogólnie, stawiam na Brazylię. W końcu muszą coś wygraćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2013, 01:02 AM
Post: #312
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak, Pirlo pięknie strzelił, ale Suarez chyba go przebiłSmile Szykowałem się na Hiszpania - Urugwaj, bo to jak dla mnie najciekawszy mecz fazy grupowej, lecz zawiodłem się. Hiszpanie strzelili dwa gole i przestali całą drugą połowę. Szkoda, że Urusi są w ogóle nieprzygotowani fizycznie, bo mogliby to wykorzystać.
Ogólnie to stawiam na Hiszpanów, ale kibicuje Brazylijczykom, bo Iberyjczycy swoim zachowaniem mnie powoli wkurzająTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2013, 06:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2013 06:22 AM przez Sander.)
Post: #313
RE: Piłka nożna ogólnie
Bramka Pirlo świetna - duża klasa. Ale i Balotelli tego gola wyszarpał, powiedzmy sobie szczerze , ilu napastników w Polskiej lidze powalczyłoby z tymi dwoma Meksykanami by strzelić w tamtej sytuacji? Smile
Meczów zaczynających się o północy nie oglądam bo już za późno jak dla mnie. Czekam na Thaiti Tongue
Weszło! w formie. Nieco o komentatorach wczorajszych spotkań Smile
http://www.weszlo.com/news/15292-Tomasz_...kipedia_01

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2013, 09:53 AM
Post: #314
RE: Piłka nożna ogólnie
Komentarz tragiczny już lepiej sobie muzykę puścić.Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2013, 05:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2013 06:11 PM przez kubala1122331.)
Post: #315
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Nie porównuj Balotelliego do KorzymaTongue

BESTIA
Fakt, Szpaku wczoraj upierał się, że Urugwaj to zwycięzca Copa LibertadoresExclamation
Przeglądam sobie aktualny ranking FIFA i jestem w szoku. Przed Polską są takie potęgi jak: Gwinea Równikowa, Haiti, Repulika Środkowoafrykańska czy Boliwia. Szacun, panowieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2013, 10:00 PM
Post: #316
RE: Piłka nożna ogólnie
Pan komentator Iwański to jest dopiero katastrofa. Szpakowski (chociaż tez go nie lubię) przynajmniej nie pieprzy co chwilę o wysyłaniu SMSów na gracza meczu, o tym, że sam w przerwie weźmie komórkę i wyśle itp. TVP to jest dno, jeśli chodzi o piłkę.

...jak dobrze, że najlepsze ligi pokazuje C+.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2013, 10:13 PM
Post: #317
RE: Piłka nożna ogólnie
@Maynard
i ta słynna TVPowska "platforma hybrydowa" Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2013, 10:20 PM
Post: #318
RE: Piłka nożna ogólnie
No, mniej więcej to mam na myśli. Nowinek technologicznych się im w publicznej zachciało Wink

Lata świetlne za platformami cyfrowymi. Nawet za Polsatem.

P.S.
Mam znajomego, który pracował w TVP jako operator (teraz jest w N Sporcie). Pokazywał zdjęcia z balang, które organizowano za publiczne pieniądze w hotelach podczas kręcenia wyjazdowych reportaży do "Misji Specjalnej" i "Sprawy dla reportera". Wynajmowali całe piętro hotelu w Katowicach, czy Szczecinie i się działo. Klimat prawie jak w filmach SmarzowskiegoWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2013, 06:16 PM
Post: #319
RE: Piłka nożna ogólnie
Czemu TVP zabrała PK z otwartych anten? Chętnie bym syna Rivaldo pooglądał hahaha Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2013, 06:41 PM
Post: #320
RE: Piłka nożna ogólnie
Chyba nie zabrali w środe jest mecz 23:55
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Włochy - Japonia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości