Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-06-2013, 07:08 PM
Post: #321
RE: Piłka nożna ogólnie
Wczoraj Thaiti nie było widocznie te lepsze puszczają.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2013, 07:11 PM
Post: #322
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie to lepsze Thaiti Nigeria niż słaby mecz Hiszpania Urugwaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2013, 07:23 PM
Post: #323
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak ale wiesz myslalem o tym ze medialnie atrakcyjniejsze dla niedzielnych kibiców.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2013, 02:00 PM
Post: #324
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Czemu TVP zabrała PK z otwartych anten? Chętnie bym syna Rivaldo pooglądał hahaha

Weź mi Sander nie przypominaj. Jak Wołek to powiedział to byłem bliski śmierci, akurat herbatę piłemTongue

Co do meczów PK w TVP to nie ma tylko meczów Tahiti i jednych z dwóch z trzecich kolejek. Zresztą macie rozpiskę.

http://tele-sport.pl/puchar-konfederacji...1f08010000
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2013, 06:40 AM
Post: #325
RE: Piłka nożna ogólnie
Łukasz Broź, Helio Pinto i młody Rapfael dziś mają podpisać umowy z Legią.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 03:08 PM
Post: #326
RE: Piłka nożna ogólnie
(21-06-2013 06:40 AM)Sander napisał(a):  Łukasz Broź, Helio Pinto i młody Rapfael dziś mają podpisać umowy z Legią.

W Śląsku też spory ruch, odeszli Kowalczyk i Ćwielong, ale sprowadzono kolejnych graczy. Kontrakty podpisali obrońca Dudu z Widzewa, pomocnik Hołota z Polonii i portugalski napastnik Paixao występujący ostatnio w lidze cypryjskiej.

Piszcie co tam dzieje się w waszych klubach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 08:20 PM
Post: #327
RE: Piłka nożna ogólnie
W Lechu na razie cicho. Miał przejść Chitu z Rumunii, ale wybrał Valenciennes, bo dawali oni 1 mln. euro więcej od Lecha. Martwi mnie to trochę, bo Lech już przygotowania zaczął a skład niegotowy, przyszedł jedynie Pawłowski. Jeśli nowi zawodnicy przyjdą 3 dni przed ligą jak Teodorczyk, to może być podobny skutek. A właśnie, dla mnie największym wzmocnieniem Lecha, może być Teo w formieTongue

W poniedziałek losowanie LE i LM. Ciekawe na kogo trafią nasze drużyny? Najlepiej byłoby tak:
Legia - CS Fola Esch-sur-Alzette (Luksemburg)
Lech - Differdange (Luksemburg)
Śląsk - La Valetta (Malta)
Piast - Debreczyn (Węgry)

Najgorzej:
Legia - Lokomotiv Razgrad
Lech - Hacken Goteborg
Śląsk - Hibernian Edynburg
Rubin Kazań - Piast

http://www.90minut.pl/news/214/news21428...harow.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 09:22 PM
Post: #328
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak to jedynie Pawłowski? Słabo obsadzoną lewą obronę wzmocnił Szkot Barry Douglass z Dundee Utd, do tego (z tego, co mi wiadomo) przyklepany jest definitywny transfer Gergo, który miał znakomity sezon. Odszedł z Bułgarskiej... Bułgar Tonew, zawodnik jak na naszą ligę nieprzeciętny, ale myślę że Pawłowski jest niegorszy, w dodatku bardziej uniwersalny. No i pieniądze z Aston Villi za Tonewa pozwolą może na transfer sensownego napastnika (no bo "Ślusarz" na puchary z tymi swoimi drewnianymi kikutami, to trochę żenada). Ech, marzenia...

Pozdrawiam z poznańskiego Grunwaldu (stadion miejski widzę z okna, jeśli mocniej się wychylę)!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 09:34 PM
Post: #329
RE: Piłka nożna ogólnie
No takSmile Ale Douglas już dawno był, z Gergo to już przed Legią było jasneSmile Teraz coś się cicho zrobiło. Co do Toneva, to może i chłopak umiejętności miał, ale ten jego boiskowy egoizm był wkurzający. Transfer za taką kasę do Aston to mistrzostwo świata działaczy LechaSmile Pawłowski na pewno nie jest gorszy. Z drewnianym Bartkiem na Europę trochę niewypada, ale wierzę jeszcze w Teo, koleś ma potencjałSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2013, 07:39 AM
Post: #330
RE: Piłka nożna ogólnie
Sodówka i imprezy...to zgubiło Teo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości