Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
30-06-2018, 03:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 03:10 PM przez szalonyAli.)
Post: #6761
RE: Piłka nożna ogólnie
Kogo najbardziej szkoda? Iran bo postawił się wielkim, Peru bo z innej grupy by wyszli, Serbia bo grali świetny futbol. Kto pokazał charakter Korea nie zachwycają, choć z Szwecja grała przyzwoicie ale w walce o honor odpalił i poszłam Niemców do domu, Arabia start fatalny ale Egipt ograli. Maroko po pokazało charakter. Kto zawiódł Polska nie chodzi o to że zagrali jak zawsze tylko o to że zagrali gorzej niż zawsze a mieli potencjał. Sami strzelili bramki grając z Senegal, potem rozważeli przez kolumbie i na koniec najgorszy mecz mundialu z Japonia. Senegal bo grali słabo i powinni wyjść. Egipt mieli Salaha mieli pokazać charakter ale nie pokazali nic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2018, 05:08 PM
Post: #6762
RE: Piłka nożna ogólnie
Francja vs Argentyna - kosmiczny mecz, najlepszy na tych mistrzostwach!

Taka ciekawostka.
Mecz 1/8 Belgia-Japonia poprowadzą sędziowie z ... Senegalu Big Grin
Jednak myślę, że sędziowie w tym meczu jakby się nie starali wyniku nie wypaczą bo Belgia pewnie zdeklasuje Japonię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 06:39 AM
Post: #6763
RE: Piłka nożna ogólnie
Francja pokazała potencjał w ataku no i w obronie muszą jeszcze się ogarniać, bo Urugwaj mocny. Argentyna odpadła ale po walce. Dzisiaj wygra Hiszpania chociaż Rosja bez walczyć. Drugi mecz obstawiam 55 45 na Chorwatow. Dania bez walczyc. Jak dla mnie zwycięzca tego meczu pokonuje Hiszpanów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 10:06 AM
Post: #6764
RE: Piłka nożna ogólnie
Piszesz tak jak Polska gra w piłkę.

Bez składu i ładu.
Ogarnij się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 11:45 AM
Post: #6765
RE: Piłka nożna ogólnie
Argentyna - Francja
To dostałem czego chciałem, najlepszą Argentyną która przegrywa z lepszą Francją.
Fajnie, że Mbappe robi to do czego ma predyspozycje, trzymam kciuki za ten talent. Dwa rajdy zakończone wolnym (poprzeczka) i karnym, dwie bramki - bajka.
Messi nie odstawał - jak na turniej, który nie był jego to mecz świetny - jedna asysta przypadkowa, druga już zdecydowanie mierzona. Fajnie, że ta Francja się rozstrzelała i pokazała moc. Byle do finału ;-)
Oprócz tego bramka Di Marii - mundial słaby, ale odjeżdża z fajnym golem, którego nikt się nie spodziewał. Francja wygrała bo była po prostu lepsza, Argentyna rozczarowana jak na oczekiwania, ale jak na to co prezentowali overall na mundialu to wychodzą na zero, po prostu 1/8 to miejsce w którym obecnie są.

Urugwaj - Portugalia
Tu też zgodnie z planem. Mistrz Europy odpada. Grał ładniej, odważniej niż dwa lata temu płacąc za efektywność, przede wszystkim w obronie.
Akcja Suarez-Cavani na 1:0 mistrzostwo. Urugwaj zagrał tak jak przewidywano - metodycznie, bezpiecznie z tyłu, neutralizując przeciwnikow. Jeden wolny CR, kilka wrzutek, ze dwa strzały i to jedno pogubienie się przy rzucie rożnym i pierwszy stracony gol na tych mistrzostwach. No ale mają Cavaniego, który idealnie przymierzył na 2:1. Zespołowość i ułożenie wygrywa nad indywidualnością co jest super.




Dzisiejsze mecze:

Chorwacja - Dania
Dania ma świetnego Eriksena, ale Chorwacja ma Mandżukića. I Rakitića. I Modrića. I Perisića. I Subaśića. I tak dalej.
Faworyt jest jeden. Szansa dla Duńczyków to mocna obrona, zagęszczanie środka, mordowanie akcji Chorwatów w środku pola i albo stały fragment, albo kontra. Tutaj dla mnie najbardziej wyraźny faworyt z dotychczasowych meczów. Jeśli tylko Chorwatom się nie przydarzy to co dwa lata temu i niezrozumiały spadek jakości po wyjściu z grupy to sobie poradzą z przeciętną, zmęczoną Danią.

Hiszpania - Rosja
To dopiero ciekawy mecz i wg mnie najrówniejszy z tych czterech. Rozpędzona Rosja wiedząca co ma robić, ale z ograniczonym potencjałem (nie wiadomo czy wyjdą w pełnym składzie) kontra potencjalnie lepsza Hiszpania, ale męcząca się właściwie w każdym ze spotkań. Wydaje mi się, że mimo wszystko Rosja nie odstaje poziomem od zaangażowanego Iranu czy Maroka, więc Hiszpanów czekają męczarnie, ale ostatecznie może błysk Iniesty/Costy, może ta kapka doświadczenia, może gol strzelony na początku, pomoże Hiszpanom awansować. Aczkolwiek trzymam kciuki za Rosjan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 02:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2018 02:21 PM przez Wietnam.)
Post: #6766
RE: Piłka nożna ogólnie
Wczoraj bez niespodzianek, mecz Francji z Argentyną
był dobry ale miała awansować Francja i tak się stało
Urugwaj bardzo solidny w defensywie z Gimenezem
i Godinem nie pozwolił na wiele Portugalii której gra
od Euro niewiele się zmieniła we Francji mieli poprostu
szczęście z dwoma bardzo dobrymi meczami 1/2 z Walią
i finale z Francją.

Dziś niespodziankami może być awans Rosji, i Danii
o ile wygraną Rosjan nie określił bym aż taką sensacją
bo Hiszpania gra naprawdę przeciętnie, to już wygraną
Danii można będzie tak określać, Chorwacja wygląda
narazie najlepiej na tym mundialu, wszystko wygląda
na to że może być to występ na miare tego z 1998 roku
a może tym razem to będzie złoto? Drabinka jest świetna
dla nich.

Dziś niespodzianek nie przewiduje, dogrywek i karnych też.
Awansują Hiszpania i Chorwacja, choć nad Rosją się
zastanawiam, sądzę że będzie to wyrównany mecz.
(Własne ściany dużo dają) nie licząc występu Polski
na euro w 2012 Wink czy RPA na mundialu w 2010 .

Moskwa, wsparcie Putina i niestabilna Hiszpania
to szansa dla Rosji

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 05:53 PM
Post: #6767
RE: Piłka nożna ogólnie
Jednak dogrywka i karne. Ta Hiszpania to tak grała, jakby to się samo miało wygrać. Rosja postawiła na obronę, dotrwała do karnych i wygrała. Pozdro Wink

Hiszpania, Niemcy, Argentyna, Portugalia na aucie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 06:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2018 06:50 PM przez Wietnam.)
Post: #6768
RE: Piłka nożna ogólnie
Grali jak by dostali przelew przed meczem że
rozstrzygniemy wszystko w karnych. Przewidzialem
tą niespodzianke.

Na stojąco grała Espańia, jak Polska z Senegalem.

Ktoś z grona Rosja, Chorwacja, Dania, Szwajcaria, Szwecja,
Anglia lub Kolumbia zagra w finale mundialu.

https://m.youtube.com/watch?v=8UV8YRZQnk...l=PL&hl=pl

Szczęsny vs Listkiewicz w studio . Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 07:24 PM
Post: #6769
RE: Piłka nożna ogólnie
Super Mario <3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2018, 09:07 PM
Post: #6770
RE: Piłka nożna ogólnie
Słabe mecze dziś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości