Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-06-2018, 06:00 PM
Post: #6601
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tez się cieszę, że ma TVP, żeby nie było Big Grin

Dzisiaj Hiszpania - Portugalia. Dobra inauguracja mundialu, jeśli chodzi o moją osobę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 06:10 PM
Post: #6602
RE: Piłka nożna ogólnie
Urugwaj wymęczył mecz z Egiptem. Spotkanie oglądałem skrótowo: działo się niewiele, ale to Urugwaj miał przewagę a im bliżej końca tym bliżej bramki. Ostatecznie dopięli swego. Zaryzykuję stwierdzenie, że obie te drużyny wyjdą z grupy A.

Przed chwilą skończył się mecz Iran-Maroko. Afrykanie bardzo mi się podobali w pierwszej połowie, sporo schematów w ataku, szybkość, pomysły, ale gdy tylko Iran miał okazję skontrować to było groźnie (Maroko miało więcej z gry i więcej sytuacji, ale to Iran miał zabójczą kontrę w końcówce pierwszej połowy, gdzie bramkarz Maroka obronił najpierw strzał w sytuacji właściwie sam na sam, a potem koziołkującą dobitkę).

Druga połowa dużo spokojniejsza, tempo siadło a im dalej w las tym było spokojniej. Maroko miało jeden dobry strzał, ale bramkarz Iranu (podobnie jak z resztą 4 lata temu) to dobry gostek. W doliczonym czasie gry Maroko tuptało jakby była pierwsza połowa i byli pogodzeni z remisem. A tu klops, Iran w doliczonym czasie gry dośrodkował, a Maroko władowało sobie samobója przegrywając 0:1 (paradoks bo nie stracili gola w eliminacjach, a tutaj władowali sobie sami bramkę).

Mecz jak na poziom drużyn biorących w nim udział - bardzo fajny.

A za godzinę danie główne dzisiejszego dnia Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 06:37 PM
Post: #6603
RE: Piłka nożna ogólnie
To pokazuje na przykładzie Maroko że Mundial jest
nie nieprzewidywalny, Maroko niepokonane od 18
spotkań przegrywa z Iranem, i praktycznie tracą
większość nadziei na awans. W eliminacjach możesz
być niepokonany, w towarzyskich też, ale Mundial
wszystko weryfikuje.

Dziś jeszcze hit, a jutro aż 4 spotkania Smile zaczynając
o 12:00 Francja -Australia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 07:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2018 07:05 PM przez Gogolius.)
Post: #6604
RE: Piłka nożna ogólnie
Jutro dzień spokojniejszy choć jestem bardzo ciekaw Islandii z Argentyną, natomiast sztos to jest niedziela - 3 mecze i wszystkie super Big Grin

Zawsze mnie rozwala że żaden z Hiszpanów nie śpiewa swojego hymnu <Gogoliusśmieszek> Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 07:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2018 07:58 PM przez Wietnam.)
Post: #6605
RE: Piłka nożna ogólnie
No cóż taki już Hiszpański hymn, on nie pośiada słów!

CR7 już dwa gole na mundialku, De Gea co zrobiłeś!
Kontry Portugalii zabójcze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 09:19 PM
Post: #6606
RE: Piłka nożna ogólnie
Co za mecz!! Ale bramki, Ronaldo normalka Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 09:26 PM
Post: #6607
RE: Piłka nożna ogólnie
To co? Mecz mistrzostw już za nami? Bramki Nacho i Ronaldo na 3:3 to rewelacja!

Szkoda mi Egiptu, nie oglądałem spotkania, ale aż mi się smutno na serduszku zrobiło, jak zobaczyłem, w której minucie stracili gola. Kibicuję im bardzo na tym turnieju i wciąż upieram się, że ich spotkanie z Rosją będzie jednym z ciekawszych momentów w fazie grupowej. Jeśli Faraonowie wytrzymają presję, nie przestraszą się rangi spotkania, to powinni sobie poradzić.

Maroko - Iran odpaliłem na ostatnie 15 minut. Było bardzo źle... Ale bramka dla Iranu to ostatnie, czego bym się spodziewał. W sumie trochę fajnie, remis w tym meczu zabiłby jakiekolwiek emocje w tej grupie, jeśli chodzi o kwestie awansu. A tak, będzie można odpalić nawet Portugalia - Iran w ostatniej kolejce.

Szkoda, że jutro cztery mecze, a nie w niedzielę. Ale w niedzielę lepsze jakościowo! Grupa D (?) - ta z Brazylią - to jest sztosik, na spotkanie Serbów ze Szwajcarami to ja czekam z wypiekami na twarzy Smile Jutro zobaczę chyba tylko Peru - Dania, najbardziej szkoda mi, że nie zobaczę Argentyny z Islandią. Może być ciekawie. Francja to raczej formalność, wynik raczej 3:0 wzwyż, Chorwacja - Nigeria raczej też ze zdecydowanym faworytem.

Z racji tego, że mało czasu na ten mundial, ja już bardzo bardzo czekam na wtorek. Ależ to będzie rzeźnia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 09:58 PM
Post: #6608
RE: Piłka nożna ogólnie
(15-06-2018 09:26 PM)kubala1122331 napisał(a):  To co? Mecz mistrzostw już za nami?

No mecz był kapitalny ale myślę, że jeszcze nie jeden będzie zajebisty wszak mistrzostwa dopiero się rozpoczęły. Żeluś odpalił, ale remis to najbardziej sprawiedliwy wynik. Z taką grą obie reprezentacje powinny zajść daleko.

To mój ósmy mundial, fajnie delektować się piłką na najwyższym możliwym poziomie przez cały miesiąc tym bardziej, że gra Polska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2018, 10:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2018 10:24 PM przez Wietnam.)
Post: #6609
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no @Martin, przecież dziś Cristiano był bez
żelu Wink inna fryzura, i od razu zaczął mundial od
Hattricka, a Portugalia gra jeszcze z Maroko
i Iranem, kto wie czy po fazie grupowej nie
będzie miał na koncie z 7 bramek już, bo
że strzeli po dwie z Iranem i Maroko jest
wielce prawdopodobne.

Dwa piękne dni przed nami, mundial w weekend
najlepiej smakuje, ale na wtorek to czekamy
najbardziej wszyscy zapewne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2018, 01:20 PM
Post: #6610
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciężki mecz Francji z Australią, dużo twardej gry
Kangurów, i dobrego ustawienia w defensywie
karny dla Francji słuszny, był faul tam nawet nie
trzeba było pomocy Varu. Ciężko się grało Francji
ale tak jest z takimi Ekipami jak Australia, twardo
grającymi, na granicy czerwonej kartki no i w samo
południe mecz.

Argentyna podobnie będzie się męczyła z Islandią
No chyba że odpali Messi.

Typ Argentyna-Islandia 2:1.

Pozdrawiam panowie milego weekendu. No i dziś
również boks, Spence Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości