Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
01-03-2018, 07:33 PM
Post: #6211
RE: Piłka nożna ogólnie
Neymar przyleciał w czwartek z Paryża do Rio de Janeiro. W sobotę Brazylijczyk przejdzie tam operację,
po której straci resztę rundy wiosennej.

W czasie niedzielnego meczu pomiędzy a Marsylią (3:0) Neymar skręcił kostkę.
Dodatkowe badania wykazały, że konieczna będzie operacja, bo napastnik złamał
także jedną z kości śródstopia.

- Po badaniach i za zgodą zawodnika zdecydowaliśmy, że operacja jest najlepszym wyjściem - czytamy
na oficjalnej stronie PSG.

Jak poinformowała Globo, leczenie może potrwać nawet trzy miesiące, czyli jego sezon w
klubowej praktycznie dobiegł końca. Teraz priorytetem będzie mundial w Rosji, który zaczyna
się w czerwcu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2018, 02:16 PM
Post: #6212
RE: Piłka nożna ogólnie
Zlatan Ibrahimović potwierdził, że byłby zainteresowany powrotem do drużyny narodowej. Napastnik
Manchesteru United stawia jednak pewien warunek. - Muszę być w formie. Nie chcę jechać na mundial
tylko po to, by na niego jechać. Chcę coś dać tej drużynie - przyznał 36-letni Szwed.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2018, 10:22 AM
Post: #6213
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda, że podczas eliminacji nie chciało mu się dawać. Wink Ale nie siedzę w tamtejszej piłce i nie czytam newsów, więc w sumie nie do końca znam temat. Jak to z nim było, dlaczego zrezygnował?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2018, 08:44 PM
Post: #6214
RE: Piłka nożna ogólnie
Chciałem obejrzeć Górnik. Wietnam, skąd streamy? Ty się na tym znasz. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 09:53 AM
Post: #6215
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak to z nim było, dlaczego zrezygnował? <- żeby zrobić nowym miejsce, bo reprezentacja musiała iść do przodu. Mniej więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 07:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2018 08:12 PM przez kubala1122331.)
Post: #6216
RE: Piłka nożna ogólnie
O mój Boże, ale ten jebany śmieć Marciniak wyruchał Lecha w Warszawie...

Już na spokojnie. Polska liga od dzisiaj dla mnie nie istnieje. Dopóki mafia nie przestanie rozdawać kart, ja mam to głęboko w... nosie. Niech sobie szmata zdobywa mistrzostwo i kompromituje się na Mołdawii. Proszę bardzo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 09:23 PM
Post: #6217
RE: Piłka nożna ogólnie
Kubala
No widzisz tak to jest, w środę Śląsk został zrobiony w człona kosztem Lecha, dziś Lech kosztem Legii.
A to, że "jak Legia nie może to sędzia jej pomoże" to już inna historia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 09:39 PM
Post: #6218
RE: Piłka nożna ogólnie
Operacja "Legia mistrzem" rozpoczęta. Teraz czekamy na gnębienie i oszukiwanie Jagiellonii, bo samo drukowanie na korzyść szmaty to może być za mało...
Tutaj jeszcze jedna ciekawa akcja z meczu
https://twitter.com/Woj_Gorski/status/97...6415727616

Naprawdę, jest mi wstyd, że kiedykolwiek stawałem w obronie warszawskiej szmaty i jest mi wstyd, że kiedykolwiek temu czemuś kibicowałem w jakichkolwiek rozgrywkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 09:42 PM
Post: #6219
RE: Piłka nożna ogólnie
Okropne, szkoda słów. ....... Ten karny. Jaga Proszę Cię wygraj jutro znowu i uciekaj od Legii
i jej sędziów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2018, 12:08 PM
Post: #6220
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślę, że sędziowie poczekają ze 2-3 tygodnie, smród po wczorajszym wałku trochę przycichnie i zacznie się drukowanie na niekorzyść Jagiellonii. Szmata już kupiła ligę. Żałosne są te zapewnienia ekspertów, że karny był słuszny. Pan Listkiewicz już zupełnie się ośmieszył. Mam na dysku regulamin sędziowania w naszej lidze, gdzie jest zapisane, że jeśli zagranie ręką nie jest celowe, to odgwizdanie karnego nie wchodzi w grę. A ten pajac otwarcie mówi, że to nie ma żadnego znaczenia. Ale 99% kibiców nie zna tych zapisów, ciemny lud dostaje opinie skorumpowanych ekspertów i się pod nimi podpisuje. Właśnie przez takie wypowiedzi "ekspertów" jestem przekonany, że korupcja w polskiej lidze jest na porządku dziennym. Mamy blizniaczą sytuację co kilka lat temu, ale inne zakłamane mordy. Kiedyś w studiu Canal+ siedział Wit Żelazko i bronił wszystkie decyzje sędziowskie, teraz siedzi pan Sławek, który robi dokładnie to samo. Patologia goni patologię. Zrobili kilka lat temu nagonkę na kilka osób, żeby masa uwierzyła, że już teraz jest na pewno super i czysto. Wczoraj dostaliśmy dowód, że tak nie jest, a te żałosne tłumaczenia tylko to potwierdzają.
Jak pisałem wcześniej, dla mnie polska liga nie istnieje. Najbardziej skorumpowana liga, jaką znam. Bagno i gówno. Brzydzę się taką ligą, brzydzę się warszawskimi szujami; działaczami, piłkarzami, ekspertami i dziennikarzami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości