Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
20-04-2017, 01:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2017 01:57 PM przez Gogolius.)
Post: #5161
RE: Piłka nożna ogólnie
Mi to tam tito kto awansował dopóki Juventus jest w grze.
Chodzi mi o to, że

Napisałem " nareszcie " z przekąsem, rok w rok w 1/2 była ekipa z niemiec, raz jej nie będzie
i to jest lekka odmiana, mamy w zamian za to fajną ekipę z Francji, jakiś powiew.

Podczas gdy dużo bardziej narzekać można na drużyny hiszpańskie, które są dłużej na piedestale i jest ich więcej.
Taki "oddech ulgi" wydaje mi się wymuszony, że przeszkadzają Ci dwa kluby będące w półfinałach od 4 latach a nie przeszkadzaja Ci trzy kluby będące w tych półfinałach 10 lat. Po prostu nie widzę w tym sensu.


To tak jakbyś napisał "o jak dobrze, że Meksykanie stracili wszystkie pasy mistrzowskie w boksie, bo ich dominacja była za silna" podczas gdy np. istnieje dużo mocniejsza, dominująca nacja USA.

To tak jakbyś się potknął i złamał rękę oraz nabił guza na czole. Po dwóch dniach guz znika a Ty stwierdzasz "o jak super, nie mam guza", mimo że ręka unieruchomiona na kilka tygodni. Zupełnie irracjonalnie podkreślasz mały problem (średnia dominacja niemieckiej piłki/guz) zupełnie ignorując fakt, że obok masz to samo tylko w większym/gorszym wydaniu (bardzo mocna dominacja piłki hiszpańskiej/złamana ręka).

Poprostu niewspółmierne to jest.
Albo narzekasz na Niemców jako takich, albo narzekasz na zespoły, które blokują powiew świeżości. Ale powiew świeżości blokują zespoły hiszpańskie w sposób dużo mocniejszy niż niemieckie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 03:44 PM
Post: #5162
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie z kolei też gila kto gra w lm obecnie w 1/2 chociaż mam swoje sympatie, mam swój Man.United nadal w lidze Europy, i liczy się tylko zwycięstwo i awans do ligi mistrzów.

A później dokopanie Juve we superpucharze Europy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 03:51 PM
Post: #5163
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak, jak lubię futbol hiszpański to w tym roku im nie kibicuję. Tak, jak Wietnam ma przesycenie materiału do Niemców to ja mam takie do Hiszpanów. Gdyby doszło do półfinału Real vs Atletico to chyba brzuch by mnie rozbolał. Big Grin

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 03:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2017 03:57 PM przez Wietnam.)
Post: #5164
RE: Piłka nożna ogólnie
(20-04-2017 03:51 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Gdyby doszło do półfinału Real vs Atletico to chyba brzuch by mnie rozbolał. Big Grin

Ja też już takiego finału trzeci raz bym nie zdzierżył , jedna ekpia z La Liga może być,
ale we finale z Juve lub Monaco, dlatego świetnie by było aby jutro wylosowano
półfinał Real - Atletico. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 08:35 PM
Post: #5165
RE: Piłka nożna ogólnie
Fornalik odchodzi z Ruchu.

http://www.90minut.pl/news/276/news27681...Ruchu.html

Ciekawe czy w związku z tym Ruch będzie w stanie się utrzymać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 09:24 PM
Post: #5166
RE: Piłka nożna ogólnie
Wygląda na to że Schalke postanowiło ratować honor Bundesligi Smile straty odrobinę. 2:0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 09:58 PM
Post: #5167
RE: Piłka nożna ogólnie
(20-04-2017 08:35 PM)Martin napisał(a):  Fornalik odchodzi z Ruchu.

Zaskakujące. Myślałem, że Fornalik i Ruch są, jak syjamscy bracia. Wie ktoś dokładnie o co poszło?

(20-04-2017 09:24 PM)Wietnam napisał(a):  Wygląda na to że Schalke postanowiło ratować honor Bundesligi Smile straty odrobinę. 2:0

W dodatku Ajax czerwony.
Zanosi się, że będą aż 3 dogrywki, bo w Manchesterze i Stambule wyniki takie, jak w pierwszych meczach. Jeszcze parę minut. Ciekawe czy Man Utd zdoła wyeliminować Belgów? Ja jestem za drużyną, w której gra Polak.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 10:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2017 10:46 PM przez Wietnam.)
Post: #5168
RE: Piłka nożna ogólnie
Po Ajaxie, Schalke mega powrót silny mecz.

No to się pospieszyłem 3-1 gol dla Ajaxu , 9 minut do Konica dogrywki, teraz Ajax ma awans... Ale mecz! !!!!

Celta Vigo, Ajax, Manchester United w półfinale, Besiktas - Lyon karne

Niestety Ibrahimović być może zerwał więzadła w kolanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 10:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2017 10:58 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #5169
RE: Piłka nożna ogólnie
Niesamowite, że Ajax w '10' zdołał odwrócić losy meczu. A Teodorczyk ponoć asysta. Szkoda, że z takim rywalem jakoś lepiej się nie zaprezentował. Po cichu liczyłem, że z Czerwonymi Diabłami zdobędzie 2 może 3 brameczki i będzie o nim bardzo głośno.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 11:01 PM
Post: #5170
RE: Piłka nożna ogólnie
W tym roku Teodorczyk trochę przygasł , na forum United czytałem że podobno kompletnie był tłamszony
przez defensywe Manu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości