Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-04-2017, 06:17 PM
Post: #5151
RE: Piłka nożna ogólnie
(19-04-2017 06:04 PM)BOKS napisał(a):  Oj pamiętam tamte Deportivo. Jak pokonało mój Milan w dwumeczu, z 1-4 wykręcili 4-0 w rewanżu. Pamiętam Pandianiego, Valerona, Molinę, Capdevilę... Big Grin .....

Oraz Djalminha, to był kocur on tez wtedy zdobył bramkę z Milanem w tym słynnym 4:0
bodajże na 4:0 w ostatniej minucie meczu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2017 08:14 PM przez Wietnam.)
Post: #5152
RE: Piłka nożna ogólnie
Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Olympique Lyon i Besiktas Stambuł wykluczeniem z europejskich
pucharów na najbliższy sezon, w którym się do nich zakwalifikują. To efekt wydarzeń podczas
czwartkowego meczu Ligi Europy. Kara została jednak zawieszona na dwa lata.

Szybkie KD, Kocur Mbappe na 1:0 w 4 minucie, BvB potrzebuje 3 goli.

Monaco jest potężnie silne. Falcao i te jego szczupaki 2:0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 08:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2017 08:46 PM przez Gogolius.)
Post: #5153
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobra, Juve w dotychczasowych 9,5 meczu straciło 2 gole. Nie straci w tej połówce trzech no nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 08:58 PM
Post: #5154
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie ma bata. Za mocna defensywa i wyrachowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 09:12 PM
Post: #5155
RE: Piłka nożna ogólnie
No i fajnie, Barcy i tak powinno już nie być, a Juve może nawet powalczyć o końcowy triumf. Naprawdę mega solidna ekipa. Życzę im tego, teraz niech każdy wygra, byle nie Real, bo to byłoby niesmaczne.

Monaco super, ale BVB może jeszcze wrócić do gry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 09:24 PM
Post: #5156
RE: Piłka nożna ogólnie
Real - Juve czuje już zapach tego finału, niech w piątek się ułoży losowanko fajnie.

Monaco-Juve, Real- Atletico.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 09:45 PM
Post: #5157
RE: Piłka nożna ogólnie
No, czyste konto na Camp Nou to coś. Inna rzecz, że gracze Barcy mieli mega rozregulowane celowniki.
A jeszcze inna rzecz, że Juve mogło ich pokarać, ale Khedira to tylko defensywny pomocnik.
Ogółem zasłużenie wygrany dwumecz, Barca się zadławiła taktyką + brakło jej szczęścia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2017, 11:12 PM
Post: #5158
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwsze półfinały LM bez drużyny z Bundesligi od 2009 roku . Można powiedzieć nareszcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 08:37 AM
Post: #5159
RE: Piłka nożna ogólnie
Jaka niechęć do niemieckiej piłki, no weź opanuj brew Wink

Piszesz: nareszcie.

W ciągu trzech ostatnich finałów na 6 drużyn miałeś 5 hiszpańskich i Juventus.

Jak nazwać sytuację w której od sezonu 2006/07 (czyli przez dziesięć lat) w półfinałach masz ciągle co najmniej jedną drużynę hiszpańską, a na jedenaście ostatnich edycji aż sześć wygrywały drużyny hiszpańskie?

Czepianie się akurat Niemców, że mają dobre zespoły i są ciągle w grze, podczas gdy Hiszpania zdominowała europejski futbol na prawie dekadę to już trochę przesada Wink


Co do półfinałów, najbardziej chcę Atletico albo Real. Atletico gra podobnie jak Juve, będą szachy, ale Juve ma więcej jakości.
Z Realem nam się zawsze dobrze grało.
Monaco jest nieprzewidywalne i na papierze najsłabsze, a to może być zawodne.

Faktem jednak jest, że naprawdę starając się zachować obiektywizm, w obecnej top4 Juventus wygląda zdecydowanie najlepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 12:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2017 12:53 PM przez Wietnam.)
Post: #5160
RE: Piłka nożna ogólnie
Wiesz, to tylko taka niechęć do niemieckich klubów, ale nie aż tak jak myślisz @Gogolius

Był czas że kibicowałem Schalke i nadal ich wspieram dopingiem, mam jeszcze nadzieje
że ugrają coś dziś z Ajaxem, chociaż patrząc na formę Ajaxu będzie bardzo ciężko.

Ogólnie Niemców lubie mam tam znajomych i rodzinę, czasami nawet jestem tam służbowo
nie wiem o co masz pretensje Wink

Napisałem " nareszcie " z przekąsem, rok w rok w 1/2 była ekipa z niemiec, raz jej nie będzie
i to jest lekka odmiana, mamy w zamian za to fajną ekipę z Francji, jakiś powiew.

Bo ile razy można oglądać BvB czy Bayern w tej fazie Wink wystarczy że są obie ekipy z Madrytu
znowu, .

Nie wiem o co beretujesz @Gogolius, ... Bo lewy i piszczu odpadli,?
Zluzuj zapinki w sandałach.

Gdyby tam ostatnio nie grali Polacy to żaden Polak na przestrzeni ostatnich lat
nie zainteresował by się żadnym BvB czy Bayernem.

A teraz skowyt bo Deutsche Verein ist weg...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości