Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
20-04-2017, 11:33 PM
Post: #5171
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilczek
Sądzę, że miał chyba dość tego, co się dzieje w klubie. Piłkarze nie chcą trenować, bo nie dostają pensji, on pewnie też pracuje za darmo. Klub zadłużony na 35 milionów, a dodatkowo musi wygrzebać spod ziemi kolejne 5 mln, żeby dostać licencję na kolejny sezon. Burdel totalny. Ruch musi w końcu się posypać i chyba tylko kwestią czasu jest, jak będą zaczynać od 4 ligi. Nie do ogarnięcia sytuacja jak dla mnie. Musiałby ktoś porządną gotówkę zainwestować, a nie zanosi się, bo to cholernie ryzykowna inwestycja. Dzisiaj Ruch, oprócz pięknej historii, nie ma nic - stadion w ruinie, potężne zadłużenie, przeciętni piłkarze, a i kibiców jakby coraz mniej. Nikt normalny w ten burdel pieniędzy nie da.

Fajny ten wieczorek z LE. Anderlecht zagrał naprawdę porządny mecz. Byli dosłownie o krok od awansu, w 119. minucie zmarnowali doskonałą sytuację i mogą naprawdę pluć sobie w brodę. Ogólnie, nie odstawali jakoś bardzo od Manchesteru. Kontuzja Ibrahimovicia wyglądała fatalnie, kolano poszło ewidentnie, jak zerwane więzadła, to może być po chłopie. Występ Teo? Bez rewelacji. Miał jedną sytuację, ale za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany. Poza tym niewidoczny.

Fajnie, że Ajax awansował. Jest teraz w super formie i nie jest to żadna niespodzianka. Teraz przed nimi wyjazd do Eindhoven i mecz z PSV w lidze. Muszą koniecznie wygrać, żeby wciąż liczyć się w walce o mistrzostwo Holandii. Nerwowe trzy dni dla ich fanów.

W Lyonie bardzo pewnie karnego wykonał Rybus. Znając życie i ich szczęście w losowaniu, w półfinale trafią na Manchester Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 10:14 AM
Post: #5172
RE: Piłka nożna ogólnie
O rany, ale się to Schalke sfrajerowało. Tak walczyć, tak wyciskać a potem tak stracić awans. Kosmos.
Besiktas z Lyonem też do samego końca. Rybus chyba musi dobrze strzelać karne na treningach skoro go wpuścili pod sam koniec.

Za chwilę losowanie. Ciekawe jak ten Ajax zagra w półfinałach, wydaje mi się najsłabszym zespołem na papierze co jest kuriozalne bo grają super.
Ibra chyba się wysypał, oby to nie był koniec kariery, najmłodszy już nie jest : /


Co do LM, Atletico , Real, Monaco - to moja lista, w takiej kolejności.
pzdr!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 11:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2017 11:28 AM przez Gogolius.)
Post: #5173
RE: Piłka nożna ogólnie
Jednak Monaco, pierwszy mecz w Monako, rewanż w Turynie. Więc nie będzie powtórki z madryckiego finału.

Już widzę oczami wyobraźni finał Atletico-Juventus i szachy na modłę Chelsea - Manchester sprzed lat Big Grin

Ale póki co Monakijczycy, z ich nieprzewidywalnością. Zespół słabszy od Barcelony, ale właśnie taki kurde krzywy i nieprzewidywalny. życzyłbym sobie powtórki z wesołego, ofensywnego półfinału Juventus - Nantes sprzed 20 lat.

Swoją drogą, Juventus ma strasznie łatwą tę Ligę Mistrzów - grupa należąca do prostszych, Porto, Monaco i Barcelona.

Nie to co np. Barcelona w 2015, która ograła kolejno Manchester City, PSG, Bayern i Juventus czyli mistrzów najmocniejszych lig (poza hiszpańską ofc).

Życzeniowo i typerowo widzę finał Juventus - Atletico.

Juventus/Monaco będzie gospodarzem finału w Cardiff, oby to miało drugorzędne znaczenie bo zejdę na zawał Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 12:32 PM
Post: #5174
RE: Piłka nożna ogólnie
W LE Celta z Manchesterem, a Lyon z Ajaxem.
Pierwsza para raczej luźna, MU nawet bez Ibry powinien sobie poradzić.
Druga to hicior.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 01:51 PM
Post: #5175
RE: Piłka nożna ogólnie
Zespoły jak za dawnych lat w LM. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 02:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2017 02:08 PM przez kubala1122331.)
Post: #5176
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja bym chciał finału Monaco - Atletico, ale najpewniej awansują Juventus i Real.

Zgadzam się, że dla Juve mecz z Francuzami może być dla Juve nieco trudniejszy niż z Barceloną. Monaco jest strasznie nieprzewidywalne, z przodu ma naprawdę kapitalnych zawodników, którzy już dzisiaj potrafią praktycznie wszystko. Czwórka Lemar, Bernardo Silva, Mbappe i Falcao to jest potęga. Nie wiem jednak, czy poradzą sobie z żelazną defensywą Juventusu. Jednak Borussia czy nawet Manchester City to drużyny, które grają do przodu, a z tyłu wiatry aż hulają. Włosi są bardziej zbilansowani, najpierw skupiają się na obronie, a z przodu też potrafią być mega kreatywni. Nie mają słabych punktów. Faworytem Juve, 60/40, ale jako janusz Monaco w tym sezonie, liczę na kolejną niespodziankę z ich strony.

Real - Atletico po raz kolejny. Serduszko za Simeone i spółką, ale obawiam się, że Real tradycyjnie wymęczy awans po słabej grze. Mam wrażenie, że Atleti nieco spuściło z tonu i nie jest tak mocne jak 1-2 lata temu. Wtedy, byliby moimi faworytami. Do tego mieli strasznie łatwą drabinkę. Bayer i Leicester - wstyd byłoby tego nie wykorzystać. Faworytem 65/35 Real.

Tym bardziej, że zawsze może liczyć na sędziów Big Grin

Co do Ligi Europejskiej to może być sporo emocji. Jakby Manchester grał z jakąś Sevillą czy innym Tottenhamem pewnie by wygrali, z Celtą pewnie będą męczyć bułę. Szczęście dla nich, że Hiszpanie są troszkę pod formą, więc pewnie Anglicy wymęczą ten awans. Lyon - Ajax? Holendrzy w tej formie spokojnie są w stanie ograć Francuzów. Stawiam na finał Manchester - Ajax, chciałbym Celta - Ajax
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 03:03 PM
Post: #5177
RE: Piłka nożna ogólnie
Celta Vigo jest 10 w tabeli La Liga, ale miejsce w tabeli może mylić co do ich dyspozycji w tym sezonie,
niewygodny rywal dla nas. Mocni na swoim stadionie. Ograli w tym sezonie Barcelone 4:3 i Real 2:1 na Bernabeu.

Kilku naprawdę mocnych zawodników w składzie, Pione Sisto duńczyk, Guidetti szwed czy Iago Aspas
były zawodnik Liverpoolu. Grają bardzo szybką piłkę.

Jednak to czerwone diably są faworytem tego spotkania, jestem zadowolony z losowania nie chciałem
mocnego Ajaxu który złapał mega formę, czy nieobliczalnego Lyonu z wialoma kocurami w składzie.

Ich zostawiamy na finał w Kopenhadze. Czerwone diabły nie przegrały ostatnich 25 spotkań z rzędu
we wszystkich rozgrywkach razem wziętych. Znakomita seria. Bywają mecze nierówne, ale bardziej
ze słabszymi rywalami, na mocne ekipy zawsze jesteśmy mocni, co pokazał ostatni wygrany
mecz ligowy z Chelsea.

GG Man.United
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 05:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2017 05:06 PM przez Wietnam.)
Post: #5178
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawostka

Minuty które dają na gre trenerzy młodym zawodnikom przed 20 rokiem życia w tym sezonie Premier League:


Conte – 0
Wenger – 1
Guardiola – 415
Mourinho – 1,450
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 05:25 PM
Post: #5179
RE: Piłka nożna ogólnie
Manchester gra najwiecej meczy w sezonie bo tamtych klubow dawno w pucharach nie ma wiec rotacja skladem wieksza. Tak bym to tlumaczyl na pierwszy rzut oka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 05:45 PM
Post: #5180
RE: Piłka nożna ogólnie
@ Gogolius pamiętasz tamten dwumecz? https://m.facebook.com/story.php?story_f...7352557746

To było coś kapitalnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości