Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Mormeck
12-01-2013, 12:14 PM
Post: #141
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Jak zobaczyłem zdjęcia ze sparingu Włodar - Izu to myslalem że to Karolina Michalczuk a nie krzysio..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2013, 01:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2013 01:26 PM przez Szakal.)
Post: #142
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Mastrangelo
Dzięki ;]

@Pakman
Tak, moja twórczość ;D

(12-01-2013 10:48 AM)Pakman napisał(a):  Chodzi Ci pewnie o dobieranie jak najłatwiejszych rywali na dobrowolne obrony. Pewnie coś w tym jest. No ale większość mistrzów tak robi, a niektórzy robią to w jeszcze bardziej jednoznaczny sposób.
Fakt, np. obrony pasa Saula Alvareza to jest po prostu idealny przykład. Ale z drugiej strony, czy to co robi Włodarczyk jego Team można tłumaczyć i usprawiedliwiać, "bo większość tak robi"? To nie jest mocny argument, bo to trochę tak, jakby kogoś okraść, a potem powiedzieć "niektórzy ludzie tak robią, więc nie wiem co w tym złego".
Ja naprawdę szanuję Włodarczyka jako pięściarza, ale nie szanuję go jako mistrza. Bo mistrzem jest słabym i dopóki nie zawalczy z kimś z czołówki, to swojego zdania o nim jako czempionie nie zmienię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2013, 10:28 AM
Post: #143
RE: Włodarczyk vs Mormeck
No i znowu wygląda, że sprawa się rypła. Oficjalnie Mormeck doznał kontuzji, ale na mój nos to on po prostu nie potrafi dograć sprawy sfinansowania walki przez dyktatora Gwinei Równikowej Obianga. Bo też co z Mormecka za "Afrykanin"? Francuz urodzony na Gwadelupie, tyle że czarny. Jak Diablo chce powalczyć w Afryce, to niech lepiej zmierzy się z Thabisso Mchunu. To jest przynajmniej autentyczny Zulus, a RPA to wystarczająco duży kraj, żeby walka dobrze się sprzedała bez konieczności angażowania państwowych pieniędzy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2013, 10:01 PM
Post: #144
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Zamknijcie ten dział. Już po akcji.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2013, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 10:03 PM przez Krzych.)
Post: #145
RE: Włodarczyk vs Mormeck
To jest kpina i dobrze, że do tej walki nie dojdzie. Mormeck a potem kolejny raz Fragomeni? To są jakieś jaja? A następny Rusiewicz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2013, 10:32 PM
Post: #146
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Zamykam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości