Forum - BOKSER.ORG
Włodarczyk vs Mormeck - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Włodarczyk vs Mormeck (/thread-687.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Włodarczyk vs Mormeck - PeterManfredo - 22-10-2012 12:48 PM

"Krzysztof "Diablo" Włodarczyk 21 lub 22 grudnia w Paryżu będzie bronił pasa WBC kategorii Cruiser a jego rywalem ma być Jean Marc Mormeck" donosi dzisiejszy Przegląd Sportowy. Czy leciwy Francuz jest w stanie nawiązać równą walkę z Diablo?


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Bandit - 22-10-2012 01:06 PM

Patrząc na Mormecka, któremu kłopoty sprawił Maddalone.

Nie wiem za co on dostaje szanse zdobycia pasa.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Mastrangelo - 22-10-2012 01:37 PM

Tragedia, rozumiem, że wolna obrona, ale to jest wstyd po prostu...


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Pakman - 22-10-2012 01:44 PM

A jak Władek brał Mormecka to nikt nie protestował. Jeśli on wybrał Francuza na dobrowolną, to tym bardziej Krzychu może. Tak czy siak walka do jednej mordy.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Mastrangelo - 22-10-2012 02:02 PM

Jeśli myślisz, że nikt nie protestował, to widocznie nie byłeś uważny.
A teraz brać 40 latka po ciężkim nokaucie i po prostu bezużytecznym występie? Wstyd. Akurat kiedy mnie K12 i Włodarczyk przestali aż tak irytować. Rozumiem, że trzeba zarobić, ale z jakimś szacunkiem dla sportu. Włodarczyk to matoł.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - AdamekFightPL - 22-10-2012 02:15 PM

@Mastrangelo
Jakim ciężkim nokaucie? od kogo? coś mnie ominęło? Włodarczyk od dawna mówił, że chce walczyć za granicą... na terenie Mormecka w dodatku, dostanie sporo kasy a o to mu głównie chodzi. Dla mnie Włodarczyk nie jest matołem, jest lojalny wobec kibiców i mówi szczerze, że boksuje już głównie dla kasy. Pas mistrzowski dla polski zdobył więc teraz chce trochę sobie dorobić żeby jego rodzina mogła żyć w dostatku nie martwiąc się o pieniądze. Oczywiście nie pochwalam wyboru Mormecka na rywala, ale skoro tak już się stało oznacza to, że stoi za tym gruba kasa.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Jerome - 22-10-2012 03:10 PM

@AdamekFightPL
Mormeck został znokautowany przez Władimira Klitschko w 4 rundzie. Mormeck został upokorzony. Teraz został rywalem naszego Krzyśka. Mastrangelo o tym właśnie mówi, że rozumie boks dla kasy ale z szacunkiem do sportu.

Ta walka to wstyd. Jak Krzysiu nie skończy Francuza przed czasem to będzie wiocha. Tyle w tym temacie.
Mormeck z kolei to szczęściarz a z drugiej strony frajer. Nie wiem, czy dałbym się tak obijać notorycznie tym bardziej u siebie w kraju (tym razem).


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Bandit - 22-10-2012 03:23 PM

Władimir przyjął 3 ciosy Mormecka jestem pod wrażeniem.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Hugo - 22-10-2012 03:39 PM

Nie ma co wybrzydzać. Ważne, że walka za granicą, a więc sędziowie Krzysiowi nie pomogą, a wręcz przeciwnie. Żeby wygrać, będzie musiał znokautować Mormecka, a to nie będzie takie proste. Diablo to nie Władimir Kliczko i pewnie będzie się musiał trochę namęczyć przy tym zadaniu. Sądzę, że przebieg walki może być podobny do pojedynku w Australii tj. kiepski początek Włodarczyka, ale w końcówce jego dobra kondycja plus zadyszka weterana Mormecka doprowadzą do pozytywnego rozstrzygnięcia.


RE: Włodarczyk vs Mormeck - Jerome - 22-10-2012 03:42 PM

@Bandit
Mormeck preferuje styl Mayweathera - flash. Jesteś taki szybki, że nic przeciwnik nie widzi ;]