Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Włodarczyk vs Mormeck
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
"Krzysztof "Diablo" Włodarczyk 21 lub 22 grudnia w Paryżu będzie bronił pasa WBC kategorii Cruiser a jego rywalem ma być Jean Marc Mormeck" donosi dzisiejszy Przegląd Sportowy. Czy leciwy Francuz jest w stanie nawiązać równą walkę z Diablo?
Patrząc na Mormecka, któremu kłopoty sprawił Maddalone.

Nie wiem za co on dostaje szanse zdobycia pasa.
Tragedia, rozumiem, że wolna obrona, ale to jest wstyd po prostu...
A jak Władek brał Mormecka to nikt nie protestował. Jeśli on wybrał Francuza na dobrowolną, to tym bardziej Krzychu może. Tak czy siak walka do jednej mordy.
Jeśli myślisz, że nikt nie protestował, to widocznie nie byłeś uważny.
A teraz brać 40 latka po ciężkim nokaucie i po prostu bezużytecznym występie? Wstyd. Akurat kiedy mnie K12 i Włodarczyk przestali aż tak irytować. Rozumiem, że trzeba zarobić, ale z jakimś szacunkiem dla sportu. Włodarczyk to matoł.
@Mastrangelo
Jakim ciężkim nokaucie? od kogo? coś mnie ominęło? Włodarczyk od dawna mówił, że chce walczyć za granicą... na terenie Mormecka w dodatku, dostanie sporo kasy a o to mu głównie chodzi. Dla mnie Włodarczyk nie jest matołem, jest lojalny wobec kibiców i mówi szczerze, że boksuje już głównie dla kasy. Pas mistrzowski dla polski zdobył więc teraz chce trochę sobie dorobić żeby jego rodzina mogła żyć w dostatku nie martwiąc się o pieniądze. Oczywiście nie pochwalam wyboru Mormecka na rywala, ale skoro tak już się stało oznacza to, że stoi za tym gruba kasa.
@AdamekFightPL
Mormeck został znokautowany przez Władimira Klitschko w 4 rundzie. Mormeck został upokorzony. Teraz został rywalem naszego Krzyśka. Mastrangelo o tym właśnie mówi, że rozumie boks dla kasy ale z szacunkiem do sportu.

Ta walka to wstyd. Jak Krzysiu nie skończy Francuza przed czasem to będzie wiocha. Tyle w tym temacie.
Mormeck z kolei to szczęściarz a z drugiej strony frajer. Nie wiem, czy dałbym się tak obijać notorycznie tym bardziej u siebie w kraju (tym razem).
Władimir przyjął 3 ciosy Mormecka jestem pod wrażeniem.
Nie ma co wybrzydzać. Ważne, że walka za granicą, a więc sędziowie Krzysiowi nie pomogą, a wręcz przeciwnie. Żeby wygrać, będzie musiał znokautować Mormecka, a to nie będzie takie proste. Diablo to nie Władimir Kliczko i pewnie będzie się musiał trochę namęczyć przy tym zadaniu. Sądzę, że przebieg walki może być podobny do pojedynku w Australii tj. kiepski początek Włodarczyka, ale w końcówce jego dobra kondycja plus zadyszka weterana Mormecka doprowadzą do pozytywnego rozstrzygnięcia.
@Bandit
Mormeck preferuje styl Mayweathera - flash. Jesteś taki szybki, że nic przeciwnik nie widzi ;]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie