Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
03-01-2013, 08:36 PM
Post: #61
RE: Gołota vs Saleta
@AdamekFightPL
Nie, nie czytam. Nie zawsze. Najpierw wchodzę na forum. Dziś nie miałem czasu na "główną".
@Crumb
Dzięki.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2013, 10:58 PM
Post: #62
RE: Gołota vs Saleta
@adamekfightpl
Oczywista sprawa. Andrzeja mogl pokonac kazdy. A zeby tego bylo malo to - Andrzej mogl pokonac wszystkich.
Ten czlowiek jest dla mnie fenomenem. Byl naprawdę takim bokserem, że... bardzo bym chciał zobaczyć walkę lenoxxa z andrzejem np gdyby andrzej nie byl taki spiety w tej 1 rundzie a gdyby lewis nie wiedzial ze taktyka a andrzeja to atak w pierwszych rundach heh. Mysle ze bylaby wojna niesamowita. Dziwny ten Andrzej. Ta.kie umiejetnosci, taki talent i tak potrafil zawodzic hehe.
@jerome
Bokser.org otwieram okolo 30 razy dziennie. Odswiezam. Wchodze co 10 min na komorce z mysla ze dowiem sie o jakiejs niesamowitej walce lub o czyms arcy ciekawym hehe. Jestem uzalezniony od bokser.org
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-01-2013, 01:46 PM
Post: #63
RE: Gołota vs Saleta
@Crumb, AdamekFightPL
Bokser.org dla mnie również jest codzienną koniecznością. Wchodzę na niego wiele razy dziennie ale bez przesady. Nie czuwam w oczekiwaniu na newsy. Wtedy gdy spytałem o wywiad z Gmitrukiem na bokser.org jeszcze nie byłem. Oprócz tej strony odwiedzam wiele innych, przede wszystkim zagranicznych portali poświęconych pięściarstwu. Musicie mi wybaczyć.

Byłoby dobrze zobaczyć Andrzeja na tarczy Gmitruka. Znalazłem Saletę ale o Andrew niestety nic...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-01-2013, 01:49 PM
Post: #64
RE: Gołota vs Saleta
@Jerome
Co do treningów Andrzeja z p. Gmitrukiem to mam tylko fotkę z ringpolska.pl ( http://www.ringpolska.pl/index.php?start=52 )

[Obrazek: golota_gmitruk_l_rp.jpg]
Wiem, że zdjęcie jest niewiele warte, ale Gołota wygląda jakby był w naprawdę dobrej formie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-01-2013, 01:56 PM
Post: #65
RE: Gołota vs Saleta
@Jerome
Ja kilka dni temu oglądałeś wiadomości sportowe na Polsacie i tam były pokazane fragmenty z tarczowania Gołoty z Gmitrukiem... rewelacji nie ma, demonem szybkości to Andrew nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-01-2013, 04:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2013 04:11 PM przez Pakman.)
Post: #66
RE: Gołota vs Saleta
Normalnie nie nadążam wzrokiem
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...0FwOys9w#!

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-01-2013, 09:30 PM
Post: #67
RE: Gołota vs Saleta
Saleta chyba nie starał się szybko bić na tamtym filmiku, bo wali niczym McBride z pamiętnych filmików przed walką z Adamkiem.

Zaś Andrew jak na 45-latka bardzo przyzwoicie się tu zaprezentował
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...MES7DFas#!

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-01-2013, 10:30 PM
Post: #68
RE: Gołota vs Saleta
Saleta wygląda jak worek ziemniaków... ciosy w ogóle bez najmniejszego skrętu. Bite na sztywno jak by miał usztywnioną pozostałą część ciała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-01-2013, 01:19 PM
Post: #69
RE: Gołota vs Saleta
Wywiad z Andrzejem, dość ciekawy.
http://www.orange.pl/kid,4002357786,id,4...video.html

Cytat:Kiedy przegrałem z Tomkiem Adamkiem żona powiedziała "koniec, nie będę żyła z kaleką w domu".

Cytat:Przekona się Pan Saleta, że Gołota jeszcze żyje.

Cytat:To będzie walka, która pokaże czy potrafię się jeszcze znaleźć w sporcie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-01-2013, 01:50 PM
Post: #70
RE: Gołota vs Saleta
-Czyli co? codziennie rano wlasciwie trening potem jakies masaze, odnowa?
-no i spotkanie z Toba wlasnie...(z takimi pretensjami do redaktora)
Hahhaha masakra jest Andrew
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości