Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
30-12-2012, 04:23 PM
Post: #51
RE: Gołota vs Saleta
To samo chciałem powiedzieć. "Przekozak" Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2012, 11:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2012 11:45 PM przez Adammobp.)
Post: #52
RE: Gołota vs Saleta
Andrzej jak zwykle krótko i treściwie. Dlatego tak lubię te wywiady z nim, tylko że zazwyczaj dziennikarze pytają go zawsze o to samo. Z nim rozmawiając trzeba mieć przygotowane wszystkie pytania, a zarazem nie zadawać ich zbyt długich.

Cytat:Rusza sprzedaż na galę, która będzie transmitowana w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie
- O!... To nie moja wina, to nie moja wina.
To najlepsze Big Grin Andrzej wie, że problem dla kibiców, ale nie powiedział tego dosłownie, ale w tak wyszukany sposób. Jakby Tomasz Adamek coś takiego powiedział, to byłoby coś.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-01-2013, 02:48 PM
Post: #53
RE: Gołota vs Saleta
No i jak nie kochać Andrzeja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-01-2013, 03:00 PM
Post: #54
RE: Gołota vs Saleta
@Crumb
Chyba trzeba mieć odmienną od Twojej orientacje seksualną...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2013, 12:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2013 12:48 PM przez Crumb.)
Post: #55
RE: Gołota vs Saleta
Chyba tak hehe.
Gmitruk wspaniale wypowiada się o Gołocie nazywając go brylantem.
Tyson wypowiada sie na temat Gołoty również wspaniale mówiąc, że to niekoronowany mistrz świata dwukrotny.
Lennox Lewis rowniez wypowiada sie w samych superlatywach o Andrzeju.
Holyfield mowi ze to jedyny bokser ktory mogl bezkarnie obijac riddicka.
Dlaczego kilku internetnowych napinaczy ktorzy nigdy nie byli bokserami, ekspertami ani sedziami czy trwnerami maja odmienne zdanie i są tafy zawistni? Nie rozumiem.
Uwielbiam Gołotę. Był wysoki, szeroki, potezny. Mial swietne uniki. Silne ciosy. Byl zwinny i mial dobra technike.
I tutaj nasuwa sie pytanie. Dlaczego sa duze szanse ze Andrzej moze przegrac z Saletą? Jest we wsYstkifh aspektach lepszy a ja i tak bardzo boje się, że Golota moze przegrac. A przeciez wszystko przemawia za nim.
No i odbiegajac troche od.tematu baaardzo ciesze sie ze Andrzej zrezygnowak z tej szopki z wrestlingiem.
Przepraszam za bledy. Na komorce ciezko mi pisac. Mam duze szerokie kciuki a jestem w pracy;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2013, 01:05 PM
Post: #56
RE: Gołota vs Saleta
(03-01-2013 12:47 PM)Crumb napisał(a):  Gmitruk wspaniale wypowiada się o Gołocie nazywając go brylantem.
Tyson wypowiada sie na temat Gołoty również wspaniale mówiąc, że to niekoronowany mistrz świata dwukrotny.
Lennox Lewis rowniez wypowiada sie w samych superlatywach o Andrzeju.
Holyfield mowi ze to jedyny bokser ktory mogl bezkarnie obijac riddicka.
Dlaczego kilku internetnowych napinaczy ktorzy nigdy nie byli bokserami, ekspertami ani sedziami czy trwnerami maja odmienne zdanie i są tafy zawistni? Nie rozumiem.

Swietnie napisane... podpisuje sie pod tym obiema rekami. Najczesciej, to wlasnie rasowe pipki, jada po sportowacach.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2013, 03:25 PM
Post: #57
RE: Gołota vs Saleta
Ja również się pod tym podpisuje ale chciałbym tylko sprecyzowania kiedy dokładnie Gmitruk tak wychwalał Andrzeja? Teraz jakoś na dniach? To by zwiastowało same dobre rzeczy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2013, 04:10 PM
Post: #58
RE: Gołota vs Saleta
@Jerome
Co Ty bokser.org nie czytasz? dzisiaj pojawił się ten wywiad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2013, 07:22 PM
Post: #59
RE: Gołota vs Saleta
http://www.bokser.org/content/2013/01/03.../index.jsp
No tutaj maszWink Ja wymienilem tylko kilka przykladow bo wielu wielkich piesciarzy i innych znanych ludzi ze swiata boksu bardzo wychwalali umiejętnosci Andrzeja a dla wielu jest to ulubiony BIAŁY bokser lat 90-tych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2013, 08:03 PM
Post: #60
RE: Gołota vs Saleta
A moim ulubionym pięściarzem lat 90 jest Tommy Morrison i myślę, że spokojnie pokonałby Gołotę. I nie jest to w żadnym wypadku jakaś prowokacja z mojej strony, ale ''The Duke'' ze swoją szybkością i siłą zrobiłby z ''Andrew'' to samo co Brewster i Lewis, ale to tylko moje zdanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości