Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gołota vs Saleta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
To już pewne, że Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) nie będzie walczył z Riddickiem Bowe'em na zasadach MMA. Amerykanin doznał poważnej kontuzji ramienia, co otwiera drogę do starcia Gołoty z Przemysławem Saletą (41-7, 21 KO). Do walki dojdzie prawdopodobnie 23 listopada podczas gali we Wrocławiu.

- Andrzej jest w bardzo dobrej formie, chociaż ostatnio nie trenował boksu, tylko zapasy. Ale dla niego przestawienie się na boks to jak bułeczka z masłem. W końcu boks to jego pierwszy sport i wie o nim wszystko. Będzie gotowy na starcie z Saletą pod koniec listopada - mówi żona sławnego boksera Mariola Gołota.

- Mieliśmy walczyć z Przemkiem w 2005 roku, ale doznałem kontuzji. Tym razem dojdzie do tej walki i będzie to prawdziwa wojna dwóch bokserów wagi ciężkiej z prawdziwego zdarzenia - dodaje sam Gołota.

Jak dla mnie mniejsze zło...Walka z Bowem byłąby jeszcze bardziej żenująca
Dziwne bo obaj zapowiadali, że chcą skończyć karierę jakąś fajną (wygraną) walką a przecież z tego pojedynku może wyjść tylko jeden zwycięzca (chyba, że przewidują remis)
To będzie żenada, a nie walka.
Gołota pewnie myśli, że jeszcze niejedną walkę stoczy. A Saleta to też różnie gada, jakiś czas temu mówił, że tylko Gołota skusi go do powrotu, potem miał toczyć pożegnalną walkę z bliżej nieokreślonym rywalem, a teraz jest szansa, że w końcu zmierzy się z Andrew.

Ciekawe czy do walki dojdzie, bo tyle wiadomo, że nic nie wiadomo...

A co do Salety, to się nie zdziwię, jak on w ciągu najbliższych 10 lat kilka razy jeszcze zmierzy się z Najmanem.
Pamiętam jak 14 lat temu byłem podekscytowany zapowiadaną walką Gołota-Saleta. No i w końcu się doczekałem Smile
Dużo lepszym pożegnaniem Andrew z kibicami będzie oklepanie Salety niż ta szopka z Bowem.
Wątpię by to było pożegnanie...Już walka z Bates'em miała nim być Wink
Jeśli Andrew wyjdzie w formie jak do Adamka to to przegra. Przecież on tam pchał ciosy.
@bartek
He,Saleta jest wrakiem zdecydowanie bardziej "zdziadziałym" niż Andrew. Najman go zbił dwukrotnie..
(27-09-2012 04:44 PM)PeterManfredo napisał(a): [ -> ]@bartek
He,Saleta jest wrakiem zdecydowanie bardziej "zdziadziałym" niż Andrew. Najman go zbił dwukrotnie..

Jeśli naprawdę jest tak zdziadziały to będzie niezła parodia w ringu Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie